Samsung Galaxy J2 Prime SM-G535G Şarj Sorunu

• Konbuyu başlatan ByEfexor
  • Başlangıç tarihi
B

ByEfexor

Merhabalar, arkadaşlar 3 gündür akıl almaz bir sorun ile karşı karşıyayım.Samsung j2 sm-g532g cihaza root atacaktım. telefonda oem kilidini ve hata ayıklama modunu aktif ettim. USB Yapılandırması. transfer modunda onuda kontrol ettim. Bilgisayarlarda. dikkatinizi çekerim bilgisayarlarda diyorum çünkü 2 farklı Pc de denedim. Samsung Usb driver'lar kurulu. hiç bir problem yok. başka samsung telefonlarıda Odin modda olsun, normal modda olsun görüyor. ama bir türlü bu root atacağım cihazı görmüyor. 4 farklı Usb şarj kablosu denedim. onlarda da problem yok. USB2 portuna takıyorum. USB3'te de okumuyor. telefon normal açıkkende telefonu görmüyor. ŞARJ dahi etmiyor. normal şarj aleti ile telefon şarj alıyor. yani şarj soketinde de bir problem yok. şöyle garip bir durum daha var. telefonu kapattığımda. PC bağlıyken telefon şarj oluyor. ama telefonu açınca şarj etmeside kesiliyor. bu nasıl bir iştir bilgisi olan var mı ?

Şarjd yeri daha önce değişmiştir onun. Soket ayakları tam oturmamıştır güzelce bakmak lazım

Geri
Üst Alt