FRP Samsung Galaxy J2 SM-J200F Fix Custom Binary Blocked By FRP Çözümü

looupss

Genel Moderator
Moderatör tarafında düzenlendi:
Boot.img yi flashlamaya çalışırken kalıyor devam edemiyor 3'ündede aynı şekilde.

Ekli dosyalar

• IMG_1824.JPG
    IMG_1824.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 53
Cihazda herhangi bir wipelama yapıyormu acaba ? bu işlemden sonra download mode a girince FRP Lock: Off olacak mı bide
Bu konudaki dosyalar custom binary blocked hatası içindir.
Cihaz bu hatadayken wipe yapmadıysanız yükleyin olduğu gibi açılacaktır. Wipe yapmaz.
Oldu ki wipe yaptı. Elektronik cihaz ne olacağı belli olmaz. Tüm sorumluluk size aittir

Bu konudaki dosyalar custom binary blocked hatası içindir.
Cihaz bu hatadayken wipe yapmadıysanız yükleyin olduğu gibi açılacaktır. Wipe yapmaz.
Oldu ki wipe yaptı. Elektronik cihaz ne olacağı belli olmaz. Tüm sorumluluk size aittir

Anladım benim yapmak istediğim biraz farklı cihazın görüldüğü gibi FRP Lock: On durumda ben bunu Off duruma getirmek istiyorum. Cihazı açıp OEM kilidini açma imkanım yok cihaz şifreli bu haldeyken yapabileceğim birşey varmı sizce ?

Anladım benim yapmak istediğim biraz farklı cihazın görüldüğü gibi FRP Lock: On durumda ben bunu Off duruma getirmek istiyorum. Cihazı açıp OEM kilidini açma imkanım yok cihaz şifreli bu haldeyken yapabileceğim birşey varmı sizce ?
Download Repair File U2 bunu yükleyin. Cihaz herşeyi silip açılacaktır. Sonrasında U2 yazılımı yükleyin cihazda frp olmayacak.

SELAMUN ALEYKUM CİHAZ J200F U2 FRP KIRMA İŞLEMİNİ NASIL YAPICAM ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN

selamlar j200g cihaz geldi FAP LOCK acılmıyordu yazılımda düzelttim verdim müşteri geri getirid gene aynı sorun bu fap locku nasıl halledebilirim kalıcı tesekkurler?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ekli dosyalar

• 20200331_120247.jpg
    20200331_120247.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
çözüldü uygun romla

Download Repair File U3 İNDİR

Download Repair File U2 İNDİR

Download Repair File U1 İNDİR

ODİN ile ap den yükle

The file you are trying to download is no longer available.
This could be due to the following reasons:
The file has been removed because of a ToS/AUP violation.
Invalid URL - the link you are trying to access does not exist
The file has been deleted by the user.
Hatası veriyor dosya silinmiş galiba U3

Link aramanıza gerek yok bu sıkıntı için Stock yazılım indirip yükleyin.
hocam stock yazılım kuruluyor fakat yazıların olmadıgı boş dowload modundan çıkmıyor birtürlü custom rom kurdmaya kalktıgımdada
Custom Binary Blocked By FRP yazıyor ..belki custom kurabilirsem cihazı açarım diye düşündüm cihaz açılmıyor yani download modda kalıyor recovery de yok,tuşlar şarj girişi ve ekranda sorun yok sıvı temas yok kontrol ettim cihazım sm-j200f ve u3 versiyonyardımcı olursanız sevinirim çünkü nerdeyse 4 gündür ugraşıyorum ve birsürü rom indirip denedim olmuyor

hocam stock yazılım kuruluyor fakat yazıların olmadıgı boş dowload modundan çıkmıyor birtürlü custom rom kurdmaya kalktıgımdada
Custom Binary Blocked By FRP yazıyor ..belki custom kurabilirsem cihazı açarım diye düşündüm cihaz açılmıyor yani download modda kalıyor recovery de yok,tuşlar şarj girişi ve ekranda sorun yok sıvı temas yok kontrol ettim cihazım sm-j200f ve u3 versiyonyardımcı olursanız sevinirim çünkü nerdeyse 4 gündür ugraşıyorum ve birsürü rom indirip denedim olmuyor

bu yazılımı deneyin

malesef hocam bu romdada aynısı oldu odin kurulumu yapıp resstart çektiginde yazıların olmadıgı DOWNLOADİNG yazısında kalıyor sanırım mmc sorunu var yada frp lock on oldugundanmı böyle çözemedim

hocam bu combinnation dosyasıda yükleniyor fakat yine downloadingde açılıyor resimleri ekledim tuşlarla açtıgımdaki yazıları görülüyor fakat normalde herzaman ilk resimdeki gibi açılıyor

Ekli dosyalar

• IMG_20220827_052310.jpg
    IMG_20220827_052310.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20220827_052706.jpg
    IMG_20220827_052706.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 11
Geri
Üst Alt