Yardım Samsung Galaxy J2 SM-J200F U3 Yazılım Hatası

serdar ustanın söylediği gibi yk06k yada yk0011k kodları bağzen çalışmayabiliyor
cihaz durumu bölülünde imei yazar
cihaz işlem gördüğü içindir
bu durum imei'nin uçtuğu anlamına gelmez
cihaz bu durumda iken pack yaparsanız şebeke çalışır

Bendede J200F bir cihaz var U3 komple yazılım atıyorum yazılımı alır almaz download moduna giriyor. veya şarja takınca direkt download moduna giriyor herhangi bir şekilde recovery ekranına girmiyor. Cihaz bana geldiğinde samsung yazısında kalıyordu sadece boot dosyası attım download modda kaldı komple attım yine aynı neden olur

Cihazın oem kapalı ve cihazda kapalı komple yazılım atmama rağmen yinede cihaz açılmıyor download modda duruyor ve oem açık olduğu için twrp dosyasıda almıyor bunun oem nasıl açarız cihaz kapalı açılmıyor. Farklı farklı yazılımlar yükledim yine aynı

Bendede J200F bir cihaz var U3 komple yazılım atıyorum yazılımı alır almaz download moduna giriyor. veya şarja takınca direkt download moduna giriyor herhangi bir şekilde recovery ekranına girmiyor. Cihaz bana geldiğinde samsung yazısında kalıyordu sadece boot dosyası attım download modda kaldı komple attım yine aynı neden olur
Merhaba hocam, farklı yazılımları dahi deneyip yine downloand moduna cihaz kendini atıyor ise yan tuş ve şarj soketini kontrol edin sıvıya bağlı oksit vs olabilir. Aksi halde mmc den kaynaklı sorundan dolayı da olabilir.

Geri
Üst Alt