çok teşekkürler ilginize fakat şirket bilgisayarından yapmaya çalışıyorum. teamviewer yükleyemem.
Telefon şuan normal açılıyormu. Frp off yapman lazım.
Onun için de geliştirici seçeneklerden oem aktif etmen lazım

Samsung Odin v3.12.5 Download
Samsung Odin v3.12.4Download
Samsung Odin v3.12.3Download
Samsung Odin v3.11.2Download
Samsung Odin v3.11.1Download
Samsung Odin v3.10.7Download
Bunları dene olması lazım.
2018-10-03_17-36-10.png
2018-10-03_17-36-10.png
hepsini denedim olmadı abi. uğraştırdık seni de kusura bakma. en iyisi bir servise götüreyim ben.

Ekli dosyayı görüntüle 666Ekli dosyayı görüntüle 666
hepsini denedim olmadı abi. uğraştırdık seni de kusura bakma. en iyisi bir servise götüreyim ben.

Fail veren aslında önemsiz birşey, cache faik veriyor. c***k z3x veya başka bir box ile cache seçmeden yükleme yaparsanız sorun olmayacaktır.
Fail veren aslında önemsiz birşey, cache faik veriyor. c***k z3x veya başka bir box ile cache seçmeden yükleme yaparsanız sorun olmayacaktır.

Custom Binary Blocked By FRP Hatası.
1-jpg.507
Cihaz şuan frp on lduğu için bu problemi yaşıyor.
Muhtemelen cihaza repair de yapılmıştır. Şebeke vermeyecektir yazılım yüklemsinden sonra.
Önce stock bir rom yükleyip sonrasında bu yazılımı yükleyebilir.

dosya bende aciklmiyor hata veriyor malesef

yükeleme başarılı oldu, fakat yazılım hatası mevcut. wlan şifresini telefonu kapatıp acınca kayıp ediyor.

Cihaz şuan frp on lduğu için bu problemi yaşıyor.
Muhtemelen cihaza repair de yapılmıştır. Şebeke vermeyecektir yazılım yüklemsinden sonra.
Önce stock bir rom yükleyip sonrasında bu yazılımı yükleyebilir.
Hocam ben frp custum binary hatası alıyodum rom yükledim telefon açıldı ama şebeke hatası veriyor ve camerada açlışmıyor bunun sebebi nedir şebeke hiç bir şekilde yok bunun sebebi nedir ne yapmam gerekiyor ??

Hocam ben frp custum binary hatası alıyodum rom yükledim telefon açıldı ama şebeke hatası veriyor ve camerada açlışmıyor bunun sebebi nedir şebeke hiç bir şekilde yok bunun sebebi nedir ne yapmam gerekiyor ??
Cihaziniz yurt disi repair yapilmis sanırım. Patch işlemi yapilmasi lazim. Netten z3x box carack bulup deneyebilirsiniz veya garanti ilsun derseniz teknik serbise verin.
Kamera icin çözümü forumda var bulabilirsiniz

Cihaziniz yurt disi repair yapilmis sanırım. Patch işlemi yapilmasi lazim. Netten z3x box carack bulup deneyebilirsiniz veya garanti ilsun derseniz teknik serbise verin.
Kamera icin çözümü forumda var bulabilirsiniz
Z3X c***k ile uğraşıyorum ama yapamadım herhangi bir yerde videosu falan varmı yardımcı olabilecek ?

Yardım eden yok herkes anca bişeyler paylaşıyor neyse bb

Geri
Üst Alt