Cihazınıza daha önce imei repair yapılmış ise mecburen telefoncuya gidip imei repair ve patch işlemi yaptırmanız lazım.
Teşekkür ederim cevabın için daha önce kendim rom dosyası yükledim modeline göre telefoncuya götürmedim hiç maddi imkanım olmadığı için telefoncuya götüremedim kendim halledememmi bu işlemi ?

Teşekkür ederim cevabın için daha önce kendim rom dosyası yükledim modeline göre telefoncuya götürmedim hiç maddi imkanım olmadığı için telefoncuya götüremedim kendim halledememmi bu işlemi ?
Usta cihaza root işlemi yap indidigin crackla imei repair daha sonra pact yap bir ihtimal olur ama c***k olduğu için pact islemi olmazsa şebeke vermeyebilir

Eline sağlık ustam teşekkürler :)

rom dosyasında sorun mu var indirilen dosya açılmıyor?

yaptım oldu teşekkürler olmayanlara tavsiyem u2 den sonra yükleyin

Sevgili hocalarım bendeki j200g cihazım sammobil den bütün yazılımları indirip yükledim verdiğiniz türkçe yazılımıda yükledim ama galaxy j2 yazısında sürekli yarım dakikada bir resetliyor kurtarma modunada geçmiyor açılmıyorda ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Sevgili hocalarım bendeki j200g cihazım sammobil den bütün yazılımları indirip yükledim verdiğiniz türkçe yazılımıda yükledim ama galaxy j2 yazısında sürekli yarım dakikada bir resetliyor kurtarma modunada geçmiyor açılmıyorda ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Büyük ihtimalle donanımsal bir sorun.​

Ekli dosyalar

• 20200509_115728.jpg
    20200509_115728.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 22
TWRP veya Custom Rom için videoya gerek yok.
telefonun cip bozulmuş ana kart değiştim düzeldi geldiğinde cihaza twrp yüklü idi ve twrp den format atamıyor hata veriyordu
Her şey için ve yarımların için teşekkür ederim iyi ki varsınız siteden çok faydalanıyorum

Geri
Üst Alt