Çözüldü Samsung Galaxy J2 SM-J200G IMEI Repair %100 Test Edilmiştir

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
root
root dosyasını indirin twrp ile root yapacaksınız.

internette çok araştırdım yapan birini göremedim.

z3x ü açın
önce patch certificate yapın
sonra repair yapın
tekrar patch certificate yapın
işlem O.K

NOT: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numarasını kullanın.

Son düzenleme:
Bu modele bugün Octopus/Octoplus Box ile imei repair işlemi yapmaya çalıştım ama olmadı. Ne yazıkki imei düzeltti gözükse de, düzeltme yapmadı. Z3x Box ile yaptım.

Selam usta ben z3x le denedim modem hatası veriyor önerdiğiniz rom varmıdır zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

Selam usta ben z3x le denedim modem hatası veriyor önerdiğiniz rom varmıdır zaman ayırdığınız için teşekkür ederim
Cihaza format atın ardından yazılım yükleyin ve tekrar recovery moda girip format atın. Sonra konudaki root dosyası ile root yapın. Ardından imei repair işlemi yapın.

Bu modele bugün Octopus/Octoplus Box ile imei repair işlemi yapmaya çalıştım ama olmadı. Ne yazıkki imei düzeltti gözükse de, düzeltme yapmadı. Z3x Box ile yaptım.
her seferinde yapiyorum ben başta imei repair yapiyosun hata veriyor sonra yeniden başlatiyon tekrar imei yapiyosun işlem ok

root
Alternatif
root dosyasını indirin twrp ile root yapacaksınız.

internette çok araştırdım yapan birini göremedim.

z3x ü açın
önce patch certificate yapın
sonra repair yapın
tekrar patch certificate yapın
işlem O.K

NOT: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numarasını kullanın.
Teşekkürler üstadım emeğinize sağlık..

Önce mroot flashladım. Z3X ile imei repair yaptığımda hata verdi. Octoplus ile imei repair yaptım sonra da Z3X den patch sertificate yaptım şebeke geldi.

Geri
Üst Alt