Yardım Samsung Galaxy J2 SM-J200GU Wi-Fi Kapanıyor

mrtgzr79

Üye
Samsung Galaxy SM-J200GU U2 Yazılım yükleniyor türkçe olmadığı için J200F system dosyasını yüklüyorum fakat telefonu kapatıp açınca wifi geri unutuyor.her defasında tekrar şifre girip bağlanıyor.Bu durumu nasıl çözeriz değerli ustalarım.

Samsung Galaxy SM-J200GU U2 Yazılım yükleniyor türkçe olmadığı için J200F system dosyasını yüklüyorum fakat telefonu kapatıp açınca wifi geri unutuyor.her defasında tekrar şifre girip bağlanıyor.Bu durumu nasıl çözeriz değerli ustalarım.
Aslında kendi sistem yazılımının içinde Türkçe var ama gizli şekilde. Cihaza root atıp gizli dilleri çıkarmanız lazım.

Wi-Fi Unutma ile ilgili sorun ile ilgili de sitemizde paylaşımlar mevcut.

Bilgi - Samsung S7 Edge SM-G935F Wi-Fi Unutma Problemi

Peki cihaz ingilizce iken şifre unutuyormu

system klasöründen "build.prop" dosyasını RB Text Editor ile aç
şu dizini bul "ro.securestorage.support=true"
"ro.securestorage.support=false" olarak değiştir ve cihazı kapat aç sorun çözülür
daha once cok geldı bole bana cihaz
dip not: root izni gereklidir işlem için

system klasöründen "build.prop" dosyasını RB Text Editor ile aç
şu dizini bul "ro.securestorage.support=true"
"ro.securestorage.support=false" olarak değiştir ve cihazı kapat aç sorun çözülür
daha once cok geldı bole bana cihaz
dip not: root izni gereklidir işlem için

Bana da geçenlerde j200h modeli geldi. Şifre unutma sorunu vardı. Bu işlemleri yapmama rağmen sorun devam etti.
Wifi ic ısıttım düzeldi :)

J200H WIFI SOLUTION  TEST EDİLDİ.jpg

Geri
Üst Alt