Yardım Samsung Galaxy J2 (SM-J200H) Stock Rom

• Konbuyu başlatan Hüseyin_ymk
  • Başlangıç tarihi
H

Hüseyin_ymk

Merhabalar dostlar. Bu cihazda kasma ve hatalar meydana gelmeye başladığı için stock rom atma kararı aldım.
Bana sosyal medya-kamera amaçlı rahat kullandırtacak bir stock rom atarmısınız ve nasıl yükleneceğini anlatırmısınız ?
En son stock rom atalı bayağı oldu şimdiden teşekkürler telefon bilgileri ektedir.

IMG-20201215-WA0021.jpg

20201215_193112.jpg

20201215_192212.jpg

Tekrardan teşekkürler

Merhabalar dostlar. Bu cihazda kasma ve hatalar meydana gelmeye başladığı için stock rom atma kararı aldım.
Bana sosyal medya-kamera amaçlı rahat kullandırtacak bir stock rom atarmısınız ve nasıl yükleneceğini anlatırmısınız ?
En son stock rom atalı bayağı oldu şimdiden teşekkürler telefon bilgileri ektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 14113

Ekli dosyayı görüntüle 14114

Ekli dosyayı görüntüle 14115

Tekrardan teşekkürler

Bu cihaza yeniden romda atsanız hızı gene yavaşlar bir süre sonra.

GOOGLE PLAY HİZMETLERİ DURDURULDU hatası veriyor dakikada 10 dan fazla kez. Şu an çok yavaş zaten o yüzden azda hızlansa kafidir. Gönderdiğiniz dosyayı nasıl kurabilirim telefona OEM kilit açma vs. lazımmı ne yapmam gerek ?

Ayrıca pardon yanlış yazdım. Custom veya Stock hangisi ne anlama geldiğini.
Bana orjinal sürümünden farklı sürüm lazım hocam custom deniyordu heralde kusuruma bakmayın.

GOOGLE PLAY HİZMETLERİ DURDURULDU hatası veriyor dakikada 10 dan fazla kez. Şu an çok yavaş zaten o yüzden azda hızlansa kafidir. Gönderdiğiniz dosyayı nasıl kurabilirim telefona OEM kilit açma vs. lazımmı ne yapmam gerek ?

Cihazı download moda alın.Odin programında AP kısmına inen yazılım içindeki md5 uzantılı dosyayı seçin yükleyin.
Google şifrenizi biliyorsanız oem kilidini açmaya gerek yok.

Cihazı download moda alın.Odin programında AP kısmına inen yazılım içindeki md5 uzantılı dosyayı seçin yükleyin.
Google şifrenizi biliyorsanız oem kilidini açmaya gerek yok.
Kusuruma bakmayın hocam custom rom lazım bana stock değil karıştırdım :(

Geri
Üst Alt