Çözüldü Samsung Galaxy J2 SM-J200H Wi-Fi Bağlanma Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

ysfakc

Üye
S. A j200h cihazda wifi acik agi görüyor sifre giriliyor ama cihaz bağlanmıyor. Yardımcı olur musunuz? Fabrika ayarlarina dönüldü, cihazda root var daha once imei tamiri yapıldı..
79ac014cbed8246c0ee069aeb3630fc8.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorun donanimsal mıdır acaba? Çünkü cihaz wifi görüyor wifi ayni zamanda kapanip acilabiliyor.

Açılıp kapanma sorunu da varsa donanımsaldır tahminmce.
Yinede diğer arkadaşların görüşünüde alın ona göre müdahale edin derim

Bence ilk yazılım dene olmaz ise, sonra Combination dene öyle bir test et. Gene olmaz ise tahminim cihazın sorunu donanımsal. Ama bu cihaz spreadtrum işlemci o yüzden yazılımından dolayı yapıyor bazen.

Birde EFT Dongle Hardware bölümüne bakmak lazım bu model varsa orada şemaları var.

Bence ilk yazılım dene olmaz ise, sonra Combination dene öyle bir test et. Gene olmaz ise tahminim cihazın sorunu donanımsal. Ama bu cihaz spreadtrum işlemci o yüzden yazılımından dolayı yapıyor bazen.

Birde EFT Dongle Hardware bölümüne bakmak lazım bu model varsa orada şemaları var.
Yarin dediklerinizi deneyip sonuc paylaşacağım.

Merhaba bendebi j2 var wifi butonuna basıyorum açılıyor gibi yapıyır açılmıyor. Sorun ne olabilir önceden çalışıyomuydu bilmiyorum. Yazılım attım sonrasında böyle oldu sebebi çözümü nedir acaba gsmturkey ailesi ?

Merhaba bendebi j2 var wifi butonuna basıyorum açılıyor gibi yapıyır açılmıyor. Sorun ne olabilir önceden çalışıyomuydu bilmiyorum. Yazılım attım sonrasında böyle oldu sebebi çözümü nedir acaba gsmturkey ailesi ?
Cihazda root var mı?

Konuda yapan arkadaşlar gibi denedinizmi?

aynı işlemi j200f de denedim oldu.paylaşım için çok sağol

Geri
Üst Alt