Tavsiye Samsung Galaxy J200F J200G J320F J500F J500FN FRP Reset (Z3X Box)

tunctelekom1025

Yasaklı
Arkadaşlar Şimdi Sizlere J2 J3 J5 Telefonlarını Kolayca Tek Tuşla Hemde İçindeki Herşeyi Silme Ve Frp Kırılmasını Anlatacagım Şuanda Kendim Yaptım Hemen Oldu

Bu Konuyu Yapan Box Z3x 'dir Arkadaşlar

Mesela Bazen Başıma Geliyor J200H Örnek Verelim Cihazın Usb Hata Ayıklama Açık Oem Kilidi Açık Sıfırlıyorum Yine Sıfırlanmıyor Restart Yapıyorum Yine Sıfırlanmıyor Yazılım Atıyorum Yine Aynı Şekilde Aynı Açılıyor Cihaz Degişen Hiç birşey Olmuyor Aklıma Şu Geldi Z3x Girdim J200G Seçtim Sıfırla FRP/React/ee Tıkladım Hem İçindekiler Silindi Hemde Frp Gitti. Yani Kaç Saatir Sıfırırlayarak Restart yaparak bir türlü sıfırlayamadıgım Cihazı J200G Üzerinden Unlock Sıfırla FRP/React/ee Tıklayarak Halletim Cihazı Dowloan Moduna Alın J200H J200F Olsa Bile J200G yi Seçin Frp React ee yapın Herşey Tamam Cihaz Açıldıktan Sonra Sıfırlamayı Unutmayın

Şimdi J2 J3 J5 Cihazını Tek Tuşla Frp Yaparsınız Onu Söylüyorum Kendim Denedim Ve Hemen Tek Tuşla Oluyor Mesela Örnek Veriyorum Cihaz J5 J500FN Modeli Cihazı Dowloand Moduna Alıyorsunuz Usb Kablosunu Baglıyorsunuz Bilgisayara ve J200G tıklıyorsunuz Unlock Kısmına Geliyorsunuz Sıfırla FRP/React/ee Tıklıyorsunuz İşlem Bu Kadar Tek Tuşla

Bende Bu İşlerde Yeniyim Arkadaşlar 7 8 Ay Oldu İnşallah İyi Anlatabilmişimdir Bir Çogu İşlemide Gsmturkey.net De Ögrendim. Şimdiden Teşekür Ederim

Ekli dosyalar

• gsmturkey.jpg
    gsmturkey.jpg
    243.4 KB · Görüntüleme: 92
Moderatör tarafında düzenlendi:
canına sağlık kardeşim
bilgin olsun z3x "Sıfırla FRP/React/ee" butonu FRP içindir
sadece j200f vb. cihazlar için değil anroid 6 sürümü ve altı çoğu model için başarılı sonuç verir

canına sağlık kardeşim
bilgin olsun z3x "Sıfırla FRP/React/ee" butonu FRP içindir
sadece j200f vb. cihazlar için değil anroid 6 sürümü ve altı çoğu model için başarılı sonuç verir
saolun hocam sizlerdende ALLAH Razı OLsun Bir Çok İşimi Bu Forumda Görebiliyorum

Cihazi görmüyo ki dowland modda z3x frp icin başka yöntem varmi j320f icin

Geri
Üst Alt