Yardım Samsung Galaxy J3 2016 Ekran Renk Sorunu

mrwhoods

Üye
Merhaba elimde bir J3 2016 cihaz var avaip bir durum ile karşı karşıyayım cihaza baskı uyguluyorum sarsıyorum hiçbir şekilde görüntüde bozulma olmuyor twrp ve download modlarda da cihaz saatlerce açık bıraktığım halde hiçbir şekilde görüntü deformasyonuna uğramıyor ama cihaz daha açılırken ekran kimi zaman pembe kimi zaman yeşil kimi zaman mavi oluyır görüntü bozulmuyor baştan aşşağı mas mavi veya yem yeşil oluyor test modundaki gibi yazılım yüklüyorum yine aynı a kalite ekran denedim yine aynı revizyon ekran denedim yine aynı sebebi ne olabilir acaba ?

Geçmiş olsun. Yedeğinizi alıp format atmayı yada yeni yazılım yüklemeyi deneyebilirsiniz.

yazılım yüklediğini ve sorunun çözülmediği yazmış arkadaş zaten
Evet gördüm bende YENİ yazılım yükleyebilir diye yazdım sürümü nedir bilmiyorum ama cihaza ait stock romun son sürümünü deneyebilir demek istedim.

Evet gördüm bende YENİ yazılım yükleyebilir diye yazdım sürümü nedir bilmiyorum ama cihaza ait stock romun son sürümünü deneyebilir demek istedim.
cihaz j320h modeli hocam zaten son yazılımı yükledim ama ne yazık ki sonuç olumsuz

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Forumdaki Ustalarımız şuan çevrim dışı yarın size yardımcı olacaklardır hocam tekrar geçmiş olsun.

yol çekmeden önce multi metreyle bi ölçseydin ortada endegre var ona bi ısı geç cımbızla hafif dokun sonuca bi bak

Dediğin sorun noramlde ekran filmlerinden kaynaklı oluşuyor ama yeni ekran da da aynısını yapıyorsa işaretli parçada problem olabilir.
26113820_254202681780999_7052860823207407221_n.jpg

Dediğin sorun noramlde ekran filmlerinden kaynaklı oluşuyor ama yeni ekran da da aynısını yapıyorsa işaretli parçada problem olabilir.Ekli dosyayı görüntüle 4510
Oranin kapagini actıktan sonra yerli sapıttı cihaz
Uğraşmadım daha fazla anakart denk geldi baya ucuza taktım yolladım ?ama sorun kesinlikle entegredendi cımbızı dokandırdığımda kafayı yiyordu telefon

Uğraşmadım daha fazla anakart denk geldi baya ucuza taktım yolladım ama sorun kesinlikle entegredendi cımbızı dokandırdığımda kafayı yiyordu telefon
Saglik olsun diyelim ozaman.
Iyi forumlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğraşmadım daha fazla anakart denk geldi baya ucuza taktım yolladım ama sorun kesinlikle entegredendi cımbızı dokandırdığımda kafayı yiyordu telefon
Iyi forumlar

Iyi forumlar

Geri
Üst Alt