braveturks

Üye
WhatsApp Image 2018-07-01 at 17.27.12.jpeg
WhatsApp Image 2018-07-01 at 17.27.12.jpeg

Samsung J3 2016 SM-J320 Türkçe Rom GSM TURKEY farkı ile paylaşıma sunuluyor. Bu cihaz AT&T cihazı olduğundan hiçbir ROM'da Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Özel yöntemler kullanarak Türkçe ROM derledik.
ROM dosyasını indirip telefona flashlamanız yeterli. Telefon kalıcı olarak Türkçe olacaktır. J320A Türkçe ROM indirmek için foruma üye olmalı ve bu foruma ayakta tutan emekçilere saygı için en az 10 mesajınız bulunmalıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
odin ile yüklenmiyor usta

z3x ile de atılmıyor. boot.img param.bin ve recovery img yazdırırken z3x ilede hata veriyor.

u sürümü uyumlu mu?

J320AUCS3AQG1_ATT3AQG1 telefonun yazılımı bu

Elimize bir tane daha j320A geçerse test etmem lazım. EFT ile Türkçe dil dosyalarını içeren yedek alındı. Tüm işlemler başarı ile gerçekleştirildi.

Daha önce denedim ben, Android sürümü aynı ise u Serisi aynı ise sorun olmadan yükleniyor. Ama yüklenmiyor ise hata veren yerleri seçmeden sadece system seçip yüklenirse sorun olmayacaktır. Sorun olursa tekrar gene eski ansroid yazılımı indirip yüklenir.

android sürümü 6.0.1 sadece system dosyasınıda yükledim cihaz smart switch moduna gecti.

5 dakika önce temiz yazılım yükledim.android 6.0.1 rootlasım patch certificate yaptım.ama cihaz şebeke ng den çıkmıyor

Biraz beklemeniz gerek sonra geliyor. Eğer gelmiyor ise 28.1 ile yapmanız gerek. O zaman oluyor.

Türkçe yazılım işe yaradı mı?

Sadece system yazarsa sıkıntı olmaz cihaz Türkçe olur. Hem böylece cihazın modem dosyası da değişmemiş olur.

Tamam geri dönüş için teşekkür ederim.

denedim yazılım yükleniyor cihaz açılışta smart switch moduna düşüyor

Geri
Üst Alt