Yardım Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320H/DS Açılıştı Kırmızı Yazı Çıkıyor

Müşteri Custom binary blocked FRP yazsında açılırken kalıyor diye getirdi. Neyse bende cihaza rom kurmaya çalıştım fakat 5 tane rom denedim hiç birinde olmadı. Odin üzerinden romu seçip başlattığım zaman ilk olarak ilerliyor, biraz bekliyor daha sonra fail hatası veriyor. En sonunda başka bir rom daha denedim bunda da boot.img yazısında kalıyor.
Bende Odin üzerinden FRP dosyası yükleyeceğim fakat FRP bypass dosyası bulamadım.

Elimde Z3box ta malesef ki yok.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
elinizde z3x yoksa asağıdaki videoyu takip ederek frp sini kırabilirsiniz

sizin şu an sorununuz frp değil cıhazın açılması uygun yazılımın boot recoveryny yükleyin açılır ayarlardan oem kapatın

sizin şu an sorununuz frp değil cıhazın açılması uygun yazılımın boot recoveryny yükleyin açılır ayarlardan oem kapatın

hocam cihaza ilk olarak stock rom yükleyip öyle deneyecektim fakat odin de setup connection yazısında takılı kalıyor bende bu yüzden frp romu
deniyecektim.

Benimde amacım ilk olarak stock rom yüklemek fakat takılı kalıyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Takılı kaldıktan 5 dakika sonra fail hatası veriyor.

elinizde z3x yoksa asağıdaki videoyu takip ederek frp sini kırabilirsiniz

hocam cihaz açılmıyor. Açılsa yaparımda Custom binary blocked FRP yazısında kalıyor.

hocam cihaza ilk olarak stock rom yükleyip öyle deneyecektim fakat odin de setup connection yazısında takılı kalıyor bende bu yüzden frp romu
deniyecektim.

Benimde amacım ilk olarak stock rom yüklemek fakat takılı kalıyor.

Takılı kaldıktan 5 dakika sonra fail hatası veriyor.

hocam cihaz açılmıyor. Açılsa yaparımda Custom binary blocked FRP yazısında kalıyor.
farklı rom deneyin o zaman

Hocalarım merhaba. Müşteri bir J320H getirdi. Custom binary blocked FRP yazısında takılıyor.

Bende Odin üzerinden FRP dosyası yükleyeceğim fakat FRP bypass dosyası bulamadım.

flash the latest firmware 4 file

and the account can be withdrawn via hush sms or any c***k box

Hocalarım merhaba. Müşteri bir J320H getirdi. Custom binary blocked FRP yazısında takılıyor.

Ustam Yapmanız gereken ilk başta stock rom kurmak Buradan indirebilirsiniz
Cihaz açıldığı zaman bu video yu izleyerek frp kaldırabilirsiniz

Ustam Yapmanız gereken ilk başta stock rom kurmak Buradan indirebilirsiniz
Cihaz açıldığı zaman bu video yu izleyerek frp kaldırabilirsiniz

Ustam ilk olarak cevap için teşekkür ederim. Sorunumu tam olarak anlatayım. Müşteri Custom binary blocked FRP yazsında açılırken kalıyor diye getirdi. Neyse bende cihaza rom kurmaya çalıştım fakat 5 tane rom denedim hiç birinde olmadı. Odin üzerinden romu seçip başlattığım zaman ilk olarak ilerliyor, biraz bekliyor daha sonra fail hatası veriyor. En sonunda başka bir rom daha denedim bunda da boot.img yazısında kalıyor. Dün bütün günümü yedi. Bugün de yiyecek en sonunda iade edeceğim gibi duruyor :) .

Hocam konuyu gerekli bölüme rica etsem taşırmısınız. Birde edit olarak ilk mesaja " Müşteri Custom binary blocked FRP yazsında açılırken kalıyor diye getirdi. Neyse bende cihaza rom kurmaya çalıştım fakat 5 tane rom denedim hiç birinde olmadı. Odin üzerinden romu seçip başlattığım zaman ilk olarak ilerliyor, biraz bekliyor daha sonra fail hatası veriyor. En sonunda başka bir rom daha denedim bunda da boot.img yazısında kalıyor. " mesajını eklerseniz minettar kalırım. Fotoğrafları şimdi ekliyorum

Hocam konuyu gerekli bölüme rica etsem taşırmısınız. Birde edit olarak ilk mesaja " Müşteri Custom binary blocked FRP yazsında açılırken kalıyor diye getirdi. Neyse bende cihaza rom kurmaya çalıştım fakat 5 tane rom denedim hiç birinde olmadı. Odin üzerinden romu seçip başlattığım zaman ilk olarak ilerliyor, biraz bekliyor daha sonra fail hatası veriyor. En sonunda başka bir rom daha denedim bunda da boot.img yazısında kalıyor. " mesajını eklerseniz minettar kalırım. Fotoğrafları şimdi ekliyorum

son hali resimdeki gibi kalıyor.

son hali resimdeki gibi kalıyor.

DOWNLOAD MODE YAZILAR

ODIN MODE
SECURE DOWNLOAD: ENABLE
MDM DOWNLOAD BLOCK: 0
PRODUCT NAME: SM-J320H
CURRENT BIN: Custom
FRP LOCK: ON
USB INIT: Start!
USB core reset done!

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    112.3 KB · Görüntüleme: 21
Moderatör tarafında düzenlendi:
upupupupup

Ustalar biraz garip gelecek ama usb kabloyu değiştirip denedim sorun çözüldü. Konu kilit. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Müşteri Custom binary blocked FRP yazsında açılırken kalıyor diye getirdi. Neyse bende cihaza rom kurmaya çalıştım fakat 5 tane rom denedim hiç birinde olmadı. Odin üzerinden romu seçip başlattığım zaman ilk olarak ilerliyor, biraz bekliyor daha sonra fail hatası veriyor. En sonunda başka bir rom daha denedim bunda da boot.img yazısında kalıyor.

usb kablo sorun çıkarıyor bazen.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt