adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
İNDİR

Odin ile veya ücretli toollar olan z3x octopus EFT Dongle gibi araçlarla yükleyebilirsiniz.
Bu yazılım başka cihazlara başka cihazlara da bu yazılım yüklenmez.

Hindistana özel bir romdur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Açılışta logoda "Custom Binary Blocked By FRP Lock" hatası veren bir cihaz geldi elime. Bilgileri kurtarmak için twrp yükleyeyim dedim, odin RQT_CLOSE hatası verdi. Kombinasyon dosyası da işe yaramadı ya da ben yapamadım. Cihazı açamadığım için usb hata ayıklamayı da etkinleştiremiyorum. Cihazdaki frp kilidi hiçbir şeye izin vermiyor. Bu romu odin ile yüklesem cihaz bilgiler silinmeden açılır mı hocam.

Amacım cihazdaki bilgiler silinmeden "Custom Binary Blocked By FRP Lock" hatasından kurtulmak.

Açılışta logoda "Custom Binary Blocked By FRP Lock" hatası veren bir cihaz geldi elime. Bilgileri kurtarmak için twrp yükleyeyim dedim, odin RQT_CLOSE hatası verdi. Kombinasyon dosyası da işe yaramadı ya da ben yapamadım. Cihazı açamadığım için usb hata ayıklamayı da etkinleştiremiyorum. Cihazdaki frp kilidi hiçbir şeye izin vermiyor. Bu romu odin ile yüklesem cihaz bilgiler silinmeden açılır mı hocam.

Amacım cihazdaki bilgiler silinmeden "Custom Binary Blocked By FRP Lock" hatasından kurtulmak.
sboot.bin recovery boot yükleyin cihaz içindekiler silinmeden açılır.

elinize sağlık bu rom dışında cihaza normal j320f yazılımı yüklenebilir mi acılışta j3 pro yazmayan.
4-5 farklı yazılım denedim hepsnde hata verdi.

İNDİR

Odin ile veya ücretli toollar olan z3x octopus EFT Dongle gibi araçlarla yükleyebilirsiniz.
Bu yazılım başka cihazlara başka cihazlara da bu yazılım yüklenmez.

Hindistana özel bir romdur.
hocam öncelikle çok teşekkür ederim kaç gündür şu romu arıyorum çok işime yaradı fakat wifi bağlanmıyor nasıl çözebilirim

j320f/dd yazılı olan j3 pro açılışında yazan rom : J320FDEU0AQL2 romdur tarafımca denenmiştir . z3 te vardir romu.

Geri
Üst Alt