Samsung Galaxy J3 Pro SM-J320F/DD Stok Rom

• Konbuyu başlatan theglensow
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar, forumda dolaşırken bu roma rastlayamadım. Elinde bu romdan olan var mı veya indirebileceğim herhangi bir yer? Teşekkürler :)
Merhaba Hoşgeldiniz Cihazı Download Mode Alıp Resim Atarmısınız Buraya Cihazınıza Uygun Yazılımı Vriyim Size

Burada Bulunan Yazılımı Son Sürüm Odinle Yükleme Yapabilirsiniz
Merhaba verdiğinizi indirdim odin3 V1.85 ile pda kısmına enjekte ettim ve starta bastım fakat telefonda
Secure Check Fail : BOOT
Secure Check Fail : SBOOT
Secure Check Fail : SBOOT2

Hataları çıkmakta

Aynı problem Odin V3.12'de AP kısmına enjekte ettiğimde de devam ediyor

Current Bin ve System Status custom olarak görünmekte bunun bir ilgisi var mı?

Bu yazılımı yükle Yazılımda türkçe var fakat gizli onu box ile açman lazım. EFT dongle ile adb'den "Try Enable hide languages (samnsung)" yap türkçe gelir

Merhabalar romu attım fakat gmail istiyor ve önceden kurulu olan gmaili girdiğimde "Unable to sign in to device due to a recent password change. Please try to sign i again 24 hours after the password change was performed." hatası veriyor problem nedir acaba?

Merhabalar romu attım fakat gmail istiyor ve önceden kurulu olan gmaili girdiğimde "Unable to sign in to device due to a recent password change. Please try to sign i again 24 hours after the password change was performed." hatası veriyor problem nedir acaba?
Google account sorunu yani FRP Sorunu oluşmuş. Bunun için yeni bir konu açın yardımcı olalım.

j320f pro rom var dıye gırdım yoktu burada

Geri
Üst Alt