Yardım Samsung Galaxy J3 Pro SM-J330F Yazılım Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan emirhantr1
  • Başlangıç tarihi
E

emirhantr1

telefonum araştırmalarıma göre half brick olmuş ve ben buna stock rom atma istedim odin programı ile ama 2 kere hata verdi sebebi nedir bilen varsa yardımcı olabılır veya bana telefouma uygun stock romu bulabılırmısın telefon: J3 PRO 2017 SM-J330F

telefonum araştırmalarıma göre half brick olmuş ve ben buna stock rom atma istedim odin programı ile ama 2 kere hata verdi sebebi nedir bilen varsa yardımcı olabılır veya bana telefouma uygun stock romu bulabılırmısın telefon: J3 PRO 2017 SM-J330F
Download moddayken ekranın görüntüsünü atar mısınız

ekran goruntusu atıcak cıhazım yok yanımda ne istıyorsanız yazabılırım

Cihazınızın üzerindeki mevcut yazılım ile sizin yüklemek istediğiniz yazılımlar farklıdır büyük ihtimal. Cihaz recovery e girebiliyorsa ekran görüntüsü paylaşabilmeniz mümkün mü?

Android Recovery
samsung/j3y171tedx/j3y171te 7.0/NRD90M/J330GDXU1AQG3
User/release-keys
User volume up/down and power

bu size faydalı olabılır mi ?

Cihaza uyumsuz yazılım yüklemeye çalışıyor olabilirsiniz bir üst mesajdaki yazılımı indirip tekrar yüklemeyi deneyin

İndiriyorum birde birşey sorucam ben oem kilidi ve usb hata ayıklama açık oldugundan emin değilim
emın olmak ıcın root atmayı denedım ve attı ama telefon yıne açılmadı açıkmıdır sızce usb hataa ayıklayıcı ve oem kilidi

İndiriyorum birde birşey sorucam ben oem kilidi ve usb hata ayıklama açık oldugundan emin değilim
emın olmak ıcın root atmayı denedım ve attı ama telefon yıne açılmadı açıkmıdır sızce usb hataa ayıklayıcı ve oem kilidi
Chazı download moa alığınız zaman yazar orda

Off yazıyorsa oem kilidi ile ilgili değildir.

Yazılım yükleyebileceğiniz farklı bir araç varmı elinizde Z3x, octoplus gibi
size telefonun marka ve modelini atsam bana uygun combination'u atabilirmisiniz ben bulamıyorum galiba veya yanlış ındırıyorum

Geri
Üst Alt