Yardım Samsung Galaxy J3 SM-J320AZ Hard Reset Sonrası Sorunlar

• Konbuyu başlatan Ramis09
  • Başlangıç tarihi
R

Ramis09

J3 e Hard Format Attım Rehber Ve Arama Ekranı KAyboldu Samsung Tool Box Onarıp Patch Atmama Rağmen Ağ Bağlantısı Yok Sorunuda Veriyor

Rehber Uygulaması Telefondan Kalktı Simge Olarak Degil Solda Direk Açılır Şekilde Normalde Rehber Resimde Gördügünüz Gibi Uygulama Silinmiştir Diyor Rehberi Nasıl Siler Hard Formatta Anlamış Degilim

Ekli dosyalar

• Adsız1111.jpg
    Adsız1111.jpg
    39.5 KB · Görüntüleme: 28
J3 e Hard Format Attım Rehber Ve Arama Ekranı KAyboldu Samsung Tool Box Onarıp Patch Atmama Rağmen Ağ Bağlantısı Yok Sorunuda Veriyor

Rehber Uygulaması Telefondan Kalktı Simge Olarak Degil Solda Direk Açılır Şekilde Normalde Rehber Resimde Gördügünüz Gibi Uygulama Silinmiştir Diyor Rehberi Nasıl Siler Hard Formatta Anlamış Degilim
Cihazin tam modelini soylermisiniz açılışta j3 promu yaziyor.

Büyük ihtimalle cihaza daha önce EFT Dongle ile Türkçe işlemi yapılmıştır. O yüzden bazı uygulamalar sorun yapmış olabilir. Şebeke gitmesi de root kalıcı yapılmadığından kaynaklanmıştır.

Tekrar Stock yazılımı yükleyip root yapıp IMEI Patch yapmak lazım. Ardından EFT Dongle ile Türkçe yapılır.​

Geri
Üst Alt