Samsung Galaxy J3 SM-J320F Download Sorunu

hkansb

Üye
ustalarım elimde j320h cihaz var yazılımı sorunsuz alıyor yalnız belli bir süre sonra kendini download moda alıyor sorun neden kaynaklanıyor ?

ustalarım elimde j320h cihaz var yazılımı sorunsuz alıyor yalnız belli bir süre sonra kendini download moda alıyor sorun neden kaynaklanıyor ?
Combination yükleyip bir deneyin. Gene download moda alacak mı.

@silivriserdar hocam combination yükledikten sonra kendini bu şekilde tekrarlıyor.

Ekli dosyalar

• 20190401_131648.jpg
    20190401_131648.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 21
hocam multicore checksum moda girdiği için yazılım devreye girmiyordu bulduğum bi yazılımla combination yazılımını başlattım cihazda aktif şuan şimdi orjinal yazılımı yükleyip sonuca bakacağım

hocam multicore checksum moda girdiği için yazılım devreye girmiyordu bulduğum bi yazılımla combination yazılımını başlattım cihazda aktif şuan şimdi orjinal yazılımı yükleyip sonuca bakacağım
Sonucu yazarsınız

Hangi yazılımla başlattınız suan aynı sorunu bende yasıyorum yardım ederseniz sevinirim

Geri
Üst Alt