Çözüldü Samsung Galaxy J4 Core SM-J410F U1 FRP Reset İşlemi

Eğer yazılımdan sonra cihaz Samsung takılıyorsa şöylede yapabilirsiniz Z3x ile sadece system boot sboot recovery seçip yükleyin bide

hocam şimdi 5 parçalı rom da indi inmek üzere %80 bana bir yardımcı olda kırayım şunu

hocam şimdi 5 parçalı rom da indi inmek üzere %80 bana bir yardımcı olda kırayım şunu
Hocam siz Türkçe anlamıyorsunuz herhalde az kaldı ban atacağım şimdi. Aynı şeyi papağan gibi tekrarlayıp durmayın.

Yukarıda arkadaş anlattı ben anlattı 5 kişi size nasıl yapılacağını anlattı hala yardımcı olun nasıl yapacağım diyorsunuz. Dalga mı geçiyorsunuz?

Hocam inmek üzereyse combination odinle yükleyin.yazılım yükleme işlemi yaparkende csc yerine home csc seçin olumlu olumsuz geri dönüş yapın tekrar

ewet cihaz açtı hocam direk birşey istemeden şimdi naqpayım

Oem ust hata ayıklamayı açtım dowload aldım full yazılım atıyorum şuanda

Hocam ALLAH Razı olsun oldu çok sagolun ynei yeni ögrneiyorum kusura bakmayın müşteride başımda ne zaman ne zaman diyor afgan mıdır nedir elim dolaştı ewet oldu direk dediniz gibi oldu ÇÖZÜLDÜ!

Hocam ALLAH Razı olsun oldu çok sagolun ynei yeni ögrneiyorum kusura bakmayın müşteride başımda ne zaman ne zaman diyor afgan mıdır nedir elim dolaştı ewet oldu direk dediniz gibi oldu ÇÖZÜLDÜ!
Gecmiş olsun hocam..elimizden geldiği kadarıyla her zaman yardımcı oluruz ustalarımızla

Daha önce de yazmışımdır. Ama gene yazayım. Eğer bir müşteri senin başında bekliyor ise o iş olacağı varsa da olmuyor. Ben bunu bir çok kez test ettim. İnsan ister istemez psikolojik baskıya uğruyor.

Ben hep müşteriyi başımdan atarım daha rahat çalışıyorum o zaman.

Geri
Üst Alt