Yardım Samsung Galaxy J4 Plus SM-J415F Güncelleme Sonrası Dokunmatik Sorunu

yok üstad rom atamadan kapandı içinde yazlım olmadığı için şarj olma ibaresi de çıkmıyor içinde yazılım olmadan şarj olması mümkünmü acaba :(
Download ekranına geliyormu
yada download kablosunu bağlayınca giriyormu

malesef bi çözüm yolu bulamadım inş sorununu çözersiniz

kolay gelsin link kota ya takılmış ama güncelleme yada yeni link mevutmu

otg takıp frp lock ve oem kilidini kaldırdım ama yinede hata alıyorum kg status prenormal ne yapmam lazım burdan sonra ?
ben internete bağlanıp Tarihi geri aldım yazılım güncellemeye girip yeni yazılım denetleme yapıp sonra tekrar download mode aldığımda prenormal yazısı gitti deneye bilirsiniz.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yazılım yükleyip baştan deneyin
üstad benim diğer tel odin ile yükleme yaparken kapandı şarjı bitti heralde şimdi download mode alıyorum hemen reset atıyor bi çözüm önerin varmıdır ?

Son düzenleme:
ben internete bağlanıp Tarihi geri aldım yazılım güncellemeye girip yeni yazılım denetleme yapıp sonra tekrar download mode aldığımda prenormal yazısı gitti deneye bilirsiniz.

üstad benim diğer tel odin ile yükleme yaparken kapandı şarjı bitti heralde şimdi download mode alıyorum hemen reset atıyor bi çözüm önerin varmıdır ?
Şarjı bitmiş olmasın?
Şarja tak yarım saat tekrar dene

Arkadaşlar bu touch dosyasını atınca cihaz sorunsuz açılıyor fakat google uygulamalarının hiçbiri çalışmıyor. Bununla ilgili bir çalışma varmıdır ?

Şarjı bitmiş olmasın?
Şarja tak yarım saat tekrar dene
Üstad bataryayı söküp şarj ettim yazılımı attım yardım için teşekkürler

Arkadaşlar bu touch dosyasını atınca cihaz sorunsuz açılıyor fakat google uygulamalarının hiçbiri çalışmıyor. Bununla ilgili bir çalışma varmıdır ?
Durduruldu hatası veriyordu çoğu uygulama bendede tekrar sıfırladım yinede devam ediyordu olay Store'dan 8 tane güncelleme çıkıyor hepsini guncellerseniz sorun ortadan kalkıyor

tekrardan son sürüm yazılımı flashlarsanız sorun ortadan kalkıyor

Üstad bataryayı söküp şarj ettim yazılımı attım yardım için teşekkürler

Durduruldu hatası veriyordu çoğu uygulama bendede tekrar sıfırladım yinede devam ediyordu olay Store'dan 8 tane güncelleme çıkıyor hepsini guncellerseniz sorun ortadan kalkıyor
Geçmiş olsun :)

iyi günler kolay gelsin j4 plus güncelleme sonrası dokunmatık calışmadı ekran yan sanayi yardımcı olabilecek var mı ?

Geri
Üst Alt