Yardım Samsung Galaxy J4 Plus SM-J415F IMEI Invalid Hatası

gngrtyfn1

Üye
türkiye alınma J4 plus cihazda imei göstermiyor. yazılım atmadan önce hesaplardan çıkış yapmıştım ancak yazılım atınca şu an frp li görünüyor cihaz. wifi ye bağlantı kurmuyor. wifi görüyor şifreyi giriyorum bağlantı sağlanamadı diyor. wifi olmadan frp kırmam mümkün mü acaba? chimre z3x download moddan frp kırmıyor

türkiye alınma J4 plus cihazda imei göstermiyor. yazılım atmadan önce hesaplardan çıkış yapmıştım ancak yazılım atınca şu an frp li görünüyor cihaz. wifi ye bağlantı kurmuyor. wifi görüyor şifreyi giriyorum bağlantı sağlanamadı diyor. wifi olmadan frp kırmam mümkün mü acaba? chimre z3x download moddan frp kırmıyor
Download Mode da frp kırılmaz. Farklı yazılım yükleyip öyle deneyin.

Sitemizde FRP yöntemi mevcut. Sim kart yöntemi ile FRP kırabilirsiniz. Diğer sorun için yazılım yükleyip deneyin.​

maalesef sim kartı görmediğinden chimera da ve z3x te de frp bölümü yok. ne yapmam lazım bilemedim. u1 combination atmıştım. şu an onuda atmıyor cihaza cihaz u5 combination bulamadım.
Octoplus server üzerinden olabilir ama oda ücreti yüksek 250 TL felan.​

Geri
Üst Alt