Yardım Samsung Galaxy J4 Plus Yazılım Sonrası Sürekli Kendini Yeniden Başlatıyor

• Konbuyu başlatan Farukshnts
  • Başlangıç tarihi
F

Farukshnts

j415f modeline z3x box dan yazılım atarken hata verdi ve sürekli kendini yeniden başlatmaya başladı güncelleme atarken hata veren yazı (an error occurred ....)çıkıyor anında gidiyor ve sadece şarj da açılıyor dowload moda girse bile tekrar kendini kapatıp hızlı hızlı yeniden başlatıyor ne yapılması gerekli

Cihaza combination yükleyip açın.Ardından güzel bir şekilde şarj ettikten sonra stock romu tekrar yükleyin.

Cihaza combination yükleyip açın.Ardından güzel bir şekilde şarj ettikten sonra stock romu tekrar yükleyin.
cihaz dowload moda girmiyor ki sürekli kendini yeniden başlatıyor dowload mode ekranına geliyorum ses artıma tuşuna basıp dowload moda girdiğim an kendini yeniden başlatıyor

cihaz dowload moda girmiyor ki sürekli kendini yeniden başlatıyor dowload mode ekranına geliyorum ses artıma tuşuna basıp dowload moda girdiğim an kendini yeniden başlatıyor
Cihazı recovery moduna alıp reboot bootloader seçeneğine girin.Downloaddan atıyorsa tuşlarda problem olabilir.

Cihazı recovery moduna alıp reboot bootloader seçeneğine girin.Downloaddan atıyorsa tuşlarda problem olabilir.
oraya girmiyor malesef tuşlarda da sorun yok çünkü yazılımı denemeden önce sıkıntı yoktu ve restart atması çok hızlı 2 saniyede bir

Geri
Üst Alt