Samsung Galaxy J4 SM-J400F Aşırı Isınma Sorunu

CİHAZIM AŞIRI ISINIYOR UYARISI VERIYOR VE UYGULAMALARI KAPATIYOR ŞARJ OLMUYOR FARKI ŞARJ ALETLERİ İLE DENEDİM OLMADI SORUNU NEDİR ??

Cihaz bilgilerini de yazarsanız daha hızlı yardımcı olurlar hocam, marka model bilgilerini de yazın

Forum kuralları!!!!!
Bilgi - GSM Turkey | Genel Forum Kuralları
Önce forum kurallarını okuyun yoksa yardım alamazsınız
büyük harfle yazmak hakarettir
konu yanlış yere açılmış
model yazılmamış
Afedersiniz kuralları okumamıştım konu kapatıp kuralları okuyorum hemen
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Forum kuralları!!!!!
Bilgi - GSM Turkey | Genel Forum Kuralları
Önce forum kurallarını okuyun yoksa yardım alamazsınız
büyük harfle yazmak hakarettir
konu yanlış yere açılmış
model yazılmamış
sılemıyorum bulamadım nasıl sılecegımı

SM-j400F şuan sıcaklıga baktımda 42.5 derece

telefona okadar çok yazılım deniyordum batarya tak çıkar yaptım cok kez acaba sıkıntı bataryadamıdır
Şarj almasında problem var mı? Cihaz nasıl bu duruma geldi? Sıvı temas darbe ezilme vs mevcut mu?

şarj'a takınca o uyarıyı alıyorsan,şarj bordu ve pil'e bak

Şarj almasında problem var mı? Cihaz nasıl bu duruma geldi? Sıvı temas darbe ezilme vs mevcut mu?
şarj alırken ısı problemı var dediğim gibi stock rom yukllerken bataryayı çok tak cıkar yaptım acaba ondanmı oldu batarya ezik sıvı teması yok fanın ustune koyuyorum bı sıkıntı yok cpu-z uygulamasında 39-42derecede oynama yapıyor bunu nasıl çözerım

şarj'a takınca o uyarıyı alıyorsan,şarj bordu ve pil'e bak
şarj bordu derken anakart ıle ılgılı bı sıkıntımı demek ıstedınızı

şarj alırken ısı problemı var dediğim gibi stock rom yukllerken bataryayı çok tak cıkar yaptım acaba ondanmı oldu batarya ezik sıvı teması yok fanın ustune koyuyorum bı sıkıntı yok cpu-z uygulamasında 39-42derecede oynama yapıyor bunu nasıl çözerım

şarj bordu derken anakart ıle ılgılı bı sıkıntımı demek ıstedınızı
J400F te şarj anakarttan ayrı bord halde değil sanırım,sizin sorununuz %90 batarya imkanınız varsa batarya deneyin

Eğer NFC etiketine zarar verdiyseniz veya takılı değilse bu sorunu NFC yapar.

Arkadaşlar uzun bı aradan sonra tekrar bu konu açıldı cihazım smj400f aşırı ısındı uyarısı verıp kapanıyor ve şarj almıyor sıvı teması ezik darbe felan olmadı cıhaz durduk yere boyle bı hata verdı dıyebılırım acaba bu konu hakkında bana yardımcı olabılırmısınz lutfen teşekkur edıyorum

Geri
Üst Alt