Yardım Samsung Galaxy J4 SM-J400F FRP Reset İşlemi

oskar12

Yasaklı
SELAM
BENDE SAMSUNG GALAXY J4 ÜRÜN VAR ANA EKRAN ŞİFRESİNİ UNUTTUM FORMAT ATMAK ZORUNDA KALDIM.DAHA ÖNCE BU TELEFONDA KULALNDIĞIM GMAİL HESABI UNUTTUĞUM İÇİN OTURUM AÇAMIYORUM BANA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ VARMI.

BU KONU HAKKINDA BANA YARDIMCI OLABİLECEK OLURSA BANA xxxxxx NOLU TELEFONUMA ÇAĞRI BIRAKMASI RİCA OLUNUR

Moderatör tarafında düzenlendi:
İrtibat bilgisi paylaşmak yasaktır.
Cihazınızın U sürümü nedir?

telefonu recover moduna alınca üstte hangi sürüm varsa görebilirsin

WhatsApp Image 2020-08-11 at 14.16.35.jpeg

tam olarak nasıl yapacam gerekli proğramlar hangileridir
format attığım zaman gmail sorunu kalkacakmı

bilmiyorsanız uğraşmayın size en yakın servise gidin yardımcı olacaklardır

tam olarak nasıl yapacam gerekli proğramlar hangileridir
format attığım zaman gmail sorunu kalkacakmı
format atınca gitmez cihaza combination yazılımı atman lazım
--- Bu programı bilgisayara kur daha sonra ---
-----buradaki videoyu izleyerek yapmaya çalış---
combination dosyası yazılımını attıktan sonra aynı programdan ---orjinal yazılım--- yükle bitti == fakat bu orjinal yazılımı yüklerken
---HOME_CSC olanı seç---

Son düzenleme:
format atınca gitmez cihaza combination yazılımı atman lazım
--- Bu programı bilgisayara kur daha sonra ---
-----buradaki videoyu izleyerek yapmaya çalış---
combination dosyası yazılımını attıktan sonra aynı programdan ---orjinal yazılım--- yükle bitti == fakat bu orjinal yazılımı yüklerken
---HOME_CSC olanı seç---
J400FXXS5BTA2_J400FOLM5BTA2_XXV_9.0_FULL.zip bunu indiriyorum
bu orjinal yazılım mı

sen yazdıklarımı yapmaya çalış halledersin

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

üsttekini de deneyebilirsin
WhatsApp Image 2020-08-11 at 15.25.17.jpegburaya kadar geliyorum caller ıd and ... off dadır

DEDİKLERİNİZİN AYNISINI YAPTIM
HEPSİNİ YÜKLEDİM SONRA RECOVER MODDA CİHAZI ALDIM SIFIRLADIM DAHA SONRA ODİN İLE TEKRAR CİHAZI BAĞLADIM HOME -CSC-OMC-OML YÜKLEDİM.TELEFON ACILIYOR AMA Yİ,NE GMAİL SORUNU YAŞIYORUM

HEPSİNİ YÜKLEDİM SONRA RECOVER MODDA CİHAZI ALDIM SIFIRLADIM DAHA SONRA ODİN İLE TEKRAR CİHAZI BAĞLADIM HOME -CSC-OMC-OML YÜKLEDİM.TELEFON ACILIYOR AMA Yİ,NE GMAİL SORUNU YAŞIYORUM

TELEFONDA SİM KART TAKILI DEĞİL

valla reis hiç bilmiyorsan zorlama yakınlarda telefoncu varsa ver yoksa cihaz çöker daha fazla masrafı çıkar diyeceklerim bukadar

ODİN İ ÇALIŞTIRDIM.DOSYALARI ODİN E YÜKLEDİM TELEFONU RECOVER MODA ALDIM.BİLGİSAYARA BAĞLADIM AMA ODİN TELEFONU GÖRMUYOR
ve download mode alıcaksın recovery moda değil ses kısma + orta tuş + güç tuşu

anydesk indir id ver çözelim sıkıntı yok

Merhaba arkadaşlar.
Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 telefon için (U4 olduğunu tahmin ediyorum recovery moddan baktığımda o kod vardı) Odin3_v3.14.4 ile COMBINATION_FAC_FA80_J400FXXU4ASG1_FACFAC_CL13673163_QB24605504_REV00 yükledim.
OEM'in ayardan kilidini açtım. Buraya kadar herşey normal
Ve Samsung 300K Tool ile tekrar odin moduna alarak
SM-J400F_J400FXXU4BSG1 buradan AP-BL- CS-CSC bölümlerini seçerek yüklemeye çalıştım. Fakat yükleme başlamadı. Tekrar denemek için telefonu kapatıp Odin moduna almak isterken. Kernel Panic Upload modu ile karşı karşıya kaldım. Nerede hata yapmış olabilirim.
Şimdi tekrar ne recovery moduna alabiliyorum nede odin moduna. Açılır açılmaz bu ekran geliyor. Nasıl çözebilirim.
Yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım.

Ekli dosyalar

• a20200823_003507 x.jpg
    a20200823_003507 x.jpg
    547.8 KB · Görüntüleme: 15
Geri
Üst Alt