Root Samsung Galaxy J4 SM-J400F OEM Unclock

• Konbuyu başlatan kizilca80
  • Başlangıç tarihi
K

kizilca80

Samsung j400f marka telefonu oem unlock yapmak istediğimde fabrika ayarlarına sıfırlanacak uyarısı alıyorum. fabrika ayarlarına sıfırlanmasını istemiyorum sıfırlamadan oem unlock yapılabilirmi acaba

İşlemi Nerde Yapıyorsunuz Hocam Boxlarlamı

Yeni güvenlik önlemi muhtemelen geliştirici seçeneklerinden açarken sıfırlama istiyor.Yani cihaza müdahale yapan kişinin eline veriler geçmesin diye yeni önlem hayırlı olsun :)

boxla değil cihaz açılıyor oem unlock yapacağım geliştirici seçeneklerinden. birdahaki açılışta fabrika verilerine sıfırlanacaktır diyor. ilk kez karşılaştım

boxla değil cihaz açılıyor oem unlock yapacağım geliştirici seçeneklerinden. birdahaki açılışta fabrika verilerine sıfırlanacaktır diyor. ilk kez karşılaştım
Ben De Hic Karşılaşmadım Hocam Daha Önce Böyle Birşeyle @Subzorro ustamızın Dediği Gibi Yeni güvenlik önlemi muhtemelen

Samsung j400f marka telefonu oem unlock yapmak istediğimde fabrika ayarlarına sıfırlanacak uyarısı alıyorum. fabrika ayarlarına sıfırlanmasını istemiyorum sıfırlamadan oem unlock yapılabilirmi acaba
Samsung Smart Switc ile yedeklerinizi alın ve sıfırlama yapın sonra yedeklerinizi aynen geri yükleyin.

Geri
Üst Alt