FRP Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 Android 9.0 FRP Reset İşlemi (Combination)

Modoc

Özel Üye
Merhaba Deyerli GSMTURKIYE Ailesi
J400F U4 Pinli Sim Ile FRP Kilidini Acamayanlar Icindir
Telefonu Download Moduna Alip Combination Dosyasini Odin Ile Yukleyin
Ayarlardan Hakkinda Kisminda Build Number 7 Kes Arka Arkaya Basin
Sonram Developer Kismi Gelecekdir
Ordanda OEM Kilidini Acin Telefonu Kapatim Download Moduna Alip Stock Rom Yuklememiz Lazim Sonram
Telefon Acilirken Temmiz Olcakdir.
NOT : Bu Yontem Pin Sim Kilidi Ile Yapamayanlar Icindir

CombinationStock Room 9.0

dün akşam indirememiştim delirdiydim sıkıntılıydı linkler yeni linkler için teşekkürler :)

hatayı çözdüm combi yükledim sonra yazılımı yüklerken hidden img da kaldı en sonda kapatınca boot logo da res attı sürekli yazılımda pda yı yükledim sadece şimdi de samsung yazısında kalıyor download moda girmiyor unknown hatası veriyor yazılım da yükleyemiyorum artık ne yapmam gerekli ?

hatayı çözdüm combi yükledim sonra yazılımı yüklerken hidden img da kaldı en sonda kapatınca boot logo da res attı sürekli yazılımda pda yı yükledim sadece şimdi de samsung yazısında kalıyor download moda girmiyor unknown hatası veriyor yazılım da yükleyemiyorum artık ne yapmam gerekli ?
Download Yazılım Yükelmiyormu

download moda giremiyorum ki power reset or unkown download mode yazıyor ekranda o ekranı geçemedim birtürlü internette eski sürümler için var ancak bu yeni sürüme yok odin görüyor ama hiçbirşekilde yazılım atamıyorum setup connectionda kalıyor.

[QUOTE = "ksmakas, post: 153008, member: 24442"] New version of this version, but no way remains [/ QUOTE]
First Download Combination after flash stock rom from AP userdata.img and meta-data folder and from CSC meta-data folder delete

download moda giremiyorum ki power reset or unkown download mode yazıyor ekranda o ekranı geçemedim birtürlü internette eski sürümler için var ancak bu yeni sürüme yok odin görüyor ama hiçbirşekilde yazılım atamıyorum setup connectionda kalıyor.
Download Aparatı yokmu bi onla deneyin

esnaf arkadaştan buldum aparatı hallediyorum teşekkürler.

Usb Jig ile 10 dakika da hallettik Hemen ediniyorum zira 3 saattir uraşıyordum :(

Download mod icin pili cikarin home ve vol- basili tutarak bilgisayarin usb- ni takin download moda giricek

Çok teşekkür ederim usta.

Merhaba Deyerli GSMTURKIYE Ailesi
J400F U4 Pinli Sim Ile FRP Kilidini Acamayanlar Icindir
Telefonu Download Moduna Alip Combination Dosyasini Odin Ile Yukleyin
Ayarlardan Hakkinda Kisminda Build Number 7 Kes Arka Arkaya Basin
Sonram Developer Kismi Gelecekdir
Ordanda OEM Kilidini Acin Telefonu Kapatim Download Moduna Alip Stock Rom Yuklememiz Lazim Sonram
Telefon Acilirken Temmiz Olcakdir.
NOT : Bu Yontem Pin Sim Kilidi Ile Yapamayanlar Icindir

Combination[Gizli içerik]
Stock Room 9.0[Gizli içerik]

md5 error hatası veriyor odinde ? nasılgectiniz ? teseekurler

Geri
Üst Alt