FRP Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 Android 9.0 FRP Reset İşlemi (Combination)

selamalr j400f u5 için varmı combnaıon acaba frp ?

Dosya linkleriniz o kadar yavaş ki,indirmek mümkün değil.Zaman aşımı ve sonrası hüsran....

Merhaba arkadaşlar.
Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 telefon için (U4 olduğunu tahmin ediyorum recovery moddan baktığımda o kod vardı) Odin3_v3.14.4 ile COMBINATION_FAC_FA80_J400FXXU4ASG1_FACFAC_CL13673163_QB24605504_REV00 yükledim.
OEM'in ayardan kilidini açtım. Buraya kadar herşey normal
Ve Samsung 300K Tool ile tekrar odin moduna alarak
SM-J400F_J400FXXU4BSG1 buradan AP-BL- CS-CSC bölümlerini seçerek yüklemeye çalıştım. Fakat yükleme başlamadı.
Tekrar denemek için telefonu kapatıp Odin moduna almak isterken. Kernel Panic Upload modu ile karşı karşıya kaldım.
Şimdi tekrar ne recovery moduna alabiliyorum nede odin moduna. Açılır açılmaz bu ekran geliyor. Nasıl çözebilirim.
Yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım.

Ekli dosyalar

• a20200823_003507.jpg
    a20200823_003507.jpg
    545.1 KB · Görüntüleme: 6
Telefonu Komple kapatın home tuşunu basılı tutarken kabloyu baglayın bagladığınız gibi ses kısma tuşuna basılı tutun Download modu açılacaktır

Telefonu Komple kapatın home tuşunu basılı tutarken kabloyu baglayın bagladığınız gibi ses kısma tuşuna basılı tutun Download modu açılacaktır
Çok teşekkür ederim Kerem47 kardeşim. Sizin tarif ettiğiniz şekilde Odin moduna girebildim. Aslında bu yöntemi denemiştim ama ufak bir ayrıntı varmış. Ben Home+ses kısma basılı iken kabloyu takıyordum. Odin modu 1 saniye görünüp kapanıyordu hemen. Ses kısmayı kabloyu bağladıktan sonra basmak gerekiyormuş oldu. Yükleme kısmına kısmına gelince daha önce kullandığım SM-J400F_J400FXXU4BSG1 dosyası arızalı idi sanırım hata vermişti. Sitemizden (FRP - Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 Android 9.0 FRP Reset İşlemi (Combination) ) yeni dosyaları indirip deneyince telefon açıldı. Allah cc razı olsun.

Geri
Üst Alt