Çözüldü Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 RMM State : Prenormal

werwe312

Üye
Herkese iyi forumlar ,
Cihazın OEM kilidini açtım ancak RMM statüsü Prenormal görünüyor .
U4 Versiyonu yüklü , düzeltmek için yaptığım işlemler u4 stock rom yükleyip kilidi tekrar açıp wifi ye bağlayıp ekran desen kilidi koyup beklemek ve chimera toolla RMM remove denedim ancak u3 versiyona kadar yapıyormuş . Elimde z3x chimera ve UMT var . Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder herkese mutlu günler dilerim .

Herkese iyi forumlar ,
U4 Versiyonu yüklü , düzeltmek için yaptığım işlemler u4 stock rom yükleyip kilidi tekrar açıp wifi ye bağlayıp ekran desen kilidi koyup beklemek ve chimera toolla RMM remove denedim ancak u3 versiyona kadar yapıyormuş . Elimde z3x chimera ve UMT var . Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder herkese mutlu günler dilerim .
Burdaki Yöntemlere Göz Atmanızı Tavsiye Ederim

Burdaki Yöntemlere Göz Atmanızı Tavsiye Ederim

Hiç biri sorunu çözmedi maalesef sırayla cihaza u5 ve u6 sürümlerini yükleyip denedim yine olmadı . u7 ye geçsem mi ?

Herkese iyi forumlar ,
çimera ile numaralari 00000000000000 yap combination yükle
sonra s6btf8 ile biten yazılımı yükleyin ve wifi bağlayın güncelleme tıklayın bekleyin hata verir vermezse 5 dak sonra yeniden başlat rmm olmuyacak

çimera ile numaralari 00000000000000 yap combination yükle
sonra s6btf8 ile biten yazılımı yükleyin ve wifi bağlayın güncelleme tıklayın bekleyin hata verir vermezse 5 dak sonra yeniden başlat rmm olmuyacak
plakayı 00000000000000 yapmayı combination yükledikten sonra yapıyoruz değil mi ? Diğer türlüsü mümkün değil zaten

plakayı 00000000000000 yapmayı combination yükledikten sonra yapıyoruz değil mi ? Diğer türlüsü mümkün değil zaten
knox durumuna göre o işlem 00 ise yani hiç root yapılmadıysa direk yapar iyun ayına ait repair seçin

Geri
Üst Alt