Yardım Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 Root İsteği

• Konbuyu başlatan Hüseyin_ymk
  • Başlangıç tarihi
H

Hüseyin_ymk

Screenshot_20200116-165046_Settings.jpg

Resimdeki özellikte son güncellemesi yapılmış yeni sıfırlanmış J4 telefonum var.

Buna TWRP ve ROOT işlemi için dosyaları ve yapacağım işlemi söyleyebilirmisiniz ?

Çok uğraştım ama bir türlü beceremedim yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 9647

Resimdeki özellikte son güncellemesi yapılmış yeni sıfırlanmış J4 telefonum var.

Buna TWRP ve ROOT işlemi için dosyaları ve yapacağım işlemi söyleyebilirmisiniz ?

Çok uğraştım ama bir türlü beceremedim yardımlarınızı bekliyorum.
Bu Sürüme Boxlar İşlem Yapmıyrdu En Son Denediğimizde Hocam Repair İcinmi İStiyorsunuz Root Dosyasını

@Hsyn.2121 Hocam telefona ilk rootu atacağım yeni sıfırladığım için. Hani repair olayı nedir pek anlamam ama gerek yok.

@Hsyn.2121 Hocam telefona ilk rootu atacağım yeni sıfırladığım için. Hani repair olayı nedir pek anlamam ama gerek yok.
Hocam Cihazın Yazılımı Elinizde Mevcuutsa Yazılımın İcinden Boot Alıp Magsıkle Yapabilrsiniz Root Dosyasını Yada İsterseniz Gsmturkey Root Tool Var Bir Günlk Deneme Lisansı Alıp Yapabilrsiniz

Hocam bu TWRP menüsünü ODİN ile yükleyip MAGİSK i TWRP den açıp ROOT layamazmıyız ? GM8 telefonuma öyle yapmıştım ?

Hayır hocam ya onun J4 dosyasını nereden bulacağımı bilmiyorum. dosyaları atsanız ben gerisini odin ve twrp ile halletsem çok teşekkür ederim size.
Hocam Twrp Uğraşacağınıza Yukarda Yazdığım Yöntemler Daha Basit

@Hsyn.2121 Hocam yazılımı dediğiniz dosya 2GB gibi bir büyüklüğe sahip olan android dosyasımı ? eğer o ise TWRP daha kolay değilmi ?

@Hsyn.2121 Hocam çok teşekkür ederim Magisk in uyumlu bir dosyasımı lazım yoksa her telefona uyan bir sürümümü var onu da atabilirseniz çok makbule olur.

beğenmeyi ve abone olmayı unutmayınız

Geri
Üst Alt