Çözüldü Samsung Galaxy J4 + SM-J415F U2 FRP Sorunu

Cihazın recovery ve download mod ekranını konuya atarmısınız.
E2543F6E-DF54-471B-AC57-84243619A653.jpeg
1F29D255-F548-4D7D-966A-8AA444EAD8CD.jpeg

yardım eden yokmuuuuu :confused:

Burada Cihazına Uygun Combination Dosyası Var İndirip Deneyin
Cihaz açıldığı zaman ayarlardan usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın
Ayrıca hesap makinesine girip *#0808# yapıp adb açın
Cihazı kapatın ve download moda alın
Stock android yazılımını odin ile yükleme yaparken
AP > AP
BL > BL
CP > CP
CSC > HOME CSC
USERDATA >CSC

Son düzenleme:
Cihazına Uygun Combination Dosyası Var İndirin.

Cihaz açıldığı zaman ayarlardan usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın.

Ayrıca hesap makinesine girip *#0808# yapıp adb açın.

Z3X veya benzeri araçlar ile FRP Reset yapın.

Cihazı kapatın ve download moda alın.

Stock android yazılımını odin ile yükleme yaparken;

AP > AP

BL > BL

CP > CP

CSC > HOME CSC

geliştirici açılmıyor bile samsung sanırım uyandı :)

onuda yapıyorsun fakat combinasyondan normale ge.erken sistem hatası

Sizin Kastediğiniz Galiba Oem Aktif Ederken Cİhazın Sıfırlama İşlemi İstemesi Yeni Gelen Güvenlik O Hocam
hayır combinasyon yükledin 0808 le adb açtın frp yaptın diyelim oem açmadanki şuan zaten geliştirici açılmıyor combinasyonda normale dönerken sboot boot system recovery yüklersen bu cihazda sistem hatası ve odine bender bir modda kalıyor şuan hala uğraşıyorum j serisi 4-6 sorunlu cihazlar

Merhaba..

Cihaza U versiyonuna uygun en düşük stock romunu yükle. Ekteki dosyayı indir içindeki apk yı hattı çalışan bir android telefona yükle FRP açmak istediğin telefonada aktif bir hat tak ve wifi ye bağla.

HushSMS programını telefonda çalıştır.Wap Push SL butonuna tıkla Enter Prohen Number yerine FRP açmak istediğin telefona taktığın hattın numarasını başında sıfır varken yaz mesela 05323333333 gibi. Message bölümünede www.youtube.com yaz Prefix ekleme o otomatik ekler. Send Wap Push SL ye tıkla Diğer cihazada gelen uyarıya open'a tıkla Youtube yazılımı açılacak gerisini biliyorsundur heralde :)

Rar Password : gsmturkey.net

Ekli dosyalar

• HushSMS.rar
    184.1 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
hayır combinasyon yükledin 0808 le adb açtın frp yaptın diyelim oem açmadanki şuan zaten geliştirici açılmıyor combinasyonda normale dönerken sboot boot system recovery yüklersen bu cihazda sistem hatası ve odine bender bir modda kalıyor şuan hala uğraşıyorum j serisi 4-6 sorunlu cihazlar
SCS Yerine Home SCS SEcip Yüklemeyi Denedinizmi Hocam

Bu cihaz Prenormal dostum 3. parti yazılımları kabul etmez. Benim dediğim yöntemle aç daha kolay.

Combination rom atılmıyor file size too big yazıyor

geliştirici seçenekleri açılmıyor

Geri
Üst Alt