İstek Samsung Galaxy J4 TWRP ve Magisk Kurulumu

kg state checking artık twrp de sorun olmaması lazım

@prens45 Nasıl yani hocam ? Şimdi ne yapmam gerekiyor ? Orjinal Sürümümü atayım ?

Hocam dediğiniz şekilde girmeyi ilk defa sizden gördüm ve evet yazı geldi bu sefer yazılar şu şekilde;

'
ODIN MODE
DOWNLOAD SPEED: FAST
PRODUCT NAME: SM-J400F
CURRENT BINARY: Samsung Official
KG STATE: Checking
FRP LOCK: OFF
OEM LOCK: OFF
Secure Download: Enabled
WARRANTY VOID: 1 (0x0000)
AP SWREV: B:8 K:7 S:7
DID= 07f6f51d2194
'

Şimdi Cihazın üstündeki yazılımı bulun buraya yazın link vereyim onu indirin aşağıdaki anlatımdaki şekilde Magisk ile rootlayın.

Root - [MAGISK]Android Cihaza Kolay Root Atma | GSM TURKEY

telefon açıksa brick değilse atabilirsin

Hocam hala aynı, Soft Brick oluyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Şimdi Cihazın üstündeki yazılımı bulun buraya yazın link vereyim onu indirin aşağıdaki anlatımdaki şekilde Magisk ile rootlayın.

Root - [MAGISK]Android Cihaza Kolay Root Atma | GSM TURKEY

Hocam cihazın yazılımını Download Galaxy J4 SM-J400F (TUR) J400FXXU8CUF4 in Samfw - Samsung firmware download Bu siteden indirmiştim.

Hocam hala aynı, Soft Brick oluyor.

Hocam cihazın yazılımını Download Galaxy J4 SM-J400F (TUR) J400FXXU8CUF4 in Samfw - Samsung firmware download Bu siteden indirmiştim.

Buradaki şekilde boot.img yerine komple AP dosyasını telefona atıp Magisk ile Patch yapın.Oluşan dosyayı Odinle AP kısmından cihaza yükleyin.

Buradaki şekilde boot.img yerine komple AP dosyasını telefona atıp Magisk ile Patch yapın.Oluşan dosyayı Odinle AP kısmından cihaza yükleyin.

Hocam bu Magisk Managerin APK sını nereden indiriyoruz bi bulamadım, Magisk V23.0APK yımı kurmam gerek ? Ayrıca ADB yi kurdum ama nereden çalıştıracağım bi türlü çıkmıyor.

CMD den ADB klasörüne CD komutuyla geçtim, sanırım ADB Komutlarına erişebiliyorum artık.

ADB Cihazı görmüyor hocam. HATA AYIKLAMA ve OEM açık durumda, PC de ise tüm driverlar kurulu, aygıt yöneticisinde SAMSUNG Android ADB Interface yazılımıda var. Bir sorun gözükmüyor ama görmüyor cihazı.

Fastboot devices yazınca bir şey çıkmıyor ama adb yazınca oluyor hocam ?

fastboot cihazı görmüyor hocam ? Bu videoyla alakası nedir ?

ADB Devices yazınca görüyor, Fastboot görmüyor ? Komut satırı şu şekilde ? @prens45 @Subzorro

"
c:\adb>adb devices
List of devices attached
42001f67cec6c485 device

c:\adb>fastboot devices

c:\adb>
"

samsunglarda fastboot yok root dosyası yapmak için o video

ROOT İŞLEMİ TAMAMLANDI, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DOSTLAR. KONU KAPANABİLİR.

Geri
Üst Alt