jumyaz

VIP Üye
PDA/AP Versiyonu J510FQXXU2BRB2

CSC Versiyonu J510FQTUR2BRB2

MODEM/CP Versiyonu J510FQXXU2BQJ3
Bölge TUR — Türkiye
images

Yapım Tarihi 2018-02-22

Değişim Listesi 12476963

OS Nougat

OS Versiyonu 7.1.1

1.45GB
INDIR

çok sağolun halabtech para istedi indirme için. bu sitede buldum(y)(y)

j5 2016 samsung yazısında kalıyor 3 tuş resetini kabul etmiyor bu yazılımla odinle sorunumu cozebilirmiyimki

Repair yazılımı dediğimiz yazılım diğer yazılımlar ile bir farkı yok. Sadece CSC yerine seçilen dosya sıfırlama yapmaktadır.

.doğrudur ustam, bir cihazımız var 7.1.1 de logoda kalıyor. 6.0.1 cihaz açıyor. fakat sürüm düşürülerek açıldığı için durduruldu hatası alıyoruz sürekli. hard resetle düzelmiyor.. temiz bir şekilde 6.0.1 4 dosya yüklemek lazım geliyor. fakat bulamadık.

.doğrudur ustam, bir cihazımız var 7.1.1 de logoda kalıyor. 6.0.1 cihaz açıyor. fakat sürüm düşürülerek açıldığı için durduruldu hatası alıyoruz sürekli. hard resetle düzelmiyor.. temiz bir şekilde 6.0.1 4 dosya yüklemek lazım geliyor. fakat bulamadık.
Cihazın recovery ve download mod ekran görüntüsünü konuya atarsanız bakalım.

Ekli dosyalar

• 20181224_114736.jpg
    20181224_114736.jpg
    669.6 KB · Görüntüleme: 139
  • 20181224_121450.jpg
    20181224_121450.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 127
O zaman şöyle yapın. Önce Combination Dosyası yükleyin. Ardında android 6.0.1 veya android 7.0 yükleyin.

başka yerlerde 4-5 saatte indireceğim dosyaları burada çok kısa sürede indirebiliyorum. tekrar teşekkürler.

samsun J510-FQ telefona daha önce hatırlayamadığım bir şekilde root atmıştım. şimdi kaç tane stock rom yüklediysem rootsuz hale getiremedim. bunun çözümü nedir?

başka yerlerde 4-5 saatte indireceğim dosyaları burada çok kısa sürede indirebiliyorum. tekrar teşekkürler.

samsun J510-FQ telefona daha önce hatırlayamadığım bir şekilde root atmıştım. şimdi kaç tane stock rom yüklediysem rootsuz hale getiremedim. bunun çözümü nedir?
Yeni bir konu açın yardımcı olalım.

Arkadaşlar bende j5 2016 var telefon Samsung yazısına geliyor orda takılı kalıyor herseyi denedim odinden Android stock rom attım Hard reset yaptım fakat bir türlü düzelmedi Samsung yazısında takılı kalıyor acil yardım edebilirmisiniz lütfen

Arkadaşlar bende j5 2016 var telefon Samsung yazısına geliyor orda takılı kalıyor herseyi denedim odinden Android stock rom attım Hard reset yaptım fakat bir türlü düzelmedi Samsung yazısında takılı kalıyor acil yardım edebilirmisiniz lütfen
O cihazlarin açılışı uzun sürebiliyor. Nekadar beklediniz dk olarak.
Son care custom rom denersiniz

Valla 1 saat bekledim ama olmuyor maalesef
Bugün son olarak custom rom deneyeceğim olmazsada bırakacam belki telefonuyla veririm
Recovery moda girince kirmizi yazilarla hata logu felan veriyormu? Belki chip bozuk olabilir

Geri
Üst Alt