Ekli dosyalar

• 15512461821365975339735312842661.jpg
    15512461821365975339735312842661.jpg
    935.5 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar telefon blocked by frp lock hatası veriyor YouTube da araştırdım dosya sammobile deymiş ama sammobile kayıt olamadım kayıt olan varsa kullanıcı adı ile şifreyi verebilirmi dosyayı indireyim yada başka nereden iner

Arkadaşlar telefon blocked by frp lock hatası veriyor YouTube da araştırdım dosya sammobile deymiş ama sammobile kayıt olamadım kayıt olan varsa kullanıcı adı ile şifreyi verebilirmi dosyayı indireyim yada başka nereden iner
Buradan uygun olani indirin

Arkadaşlar telefonum açıldı ama ikide bir durduruldu hatası veriyordu telefonu Android 6.0.1 yazılımı yükledim durduruldu hatasınida Hard reset le düzelttim fakat telefon Android 7 olunca böyle oluyor acaba guncellesem gene kapanırmi neden böyle oluyor bilen varmı acaba

Arkadaşlar telefonum açıldı ama ikide bir durduruldu hatası veriyordu telefonu Android 6.0.1 yazılımı yükledim durduruldu hatasınida Hard reset le düzelttim fakat telefon Android 7 olunca böyle oluyor acaba guncellesem gene kapanırmi neden böyle oluyor bilen varmı acaba
Yazılım Ykledikten sonra Durdurldu Hatası alırsanız Cihaza Hard Reset cekin

Bu arada çok teşekkür ederim yardımcı olanlara sizin sayenizde bu yazılımı buldum çok sagolun ??

hocam samsungta kalıyor comb yukluyorum acıyor yazılım yuklerken açmıyor samsungta kalıyor ne yapabılırm

hocam samsungta kalıyor comb yukluyorum acıyor yazılım yuklerken açmıyor samsungta kalıyor ne yapabılırm
Cihazda prenormal olunca böyle sorunlar oluyor. Combination yükledikten sonra ard arda yazılımı odin ile home csc seçip yükleyin açılıyor.​

root ve yazılım linkini mümkünse paylaşabilirmisiniz teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200420-180456.jpg
    Screenshot_20200420-180456.jpg
    146.1 KB · Görüntüleme: 25
Geri
Üst Alt