Samsung Galaxy J5 2017 SM-J530F U4 “ is not supported show IMEI” Hatası

recovery ne hatasi veriyor

cf8d5155e5151217f843b420a0c71b18.jpg

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

bu işlemden önce işlem yapdıysanız başarılı olmaz full yazılım atıp tekrar yapmanız gerekir

Yaptim yazilim attim daha sonra siz ekliyen arsivden twrp kurdum ama samsung galaxy j5 kaliyor recoverye gecmiyor, simdi basqa bir yazilim yukleyip yeniden deniyicem

odin ile yukleme yaparken auto reboot ve fçreset time işaretlerini kaldırıp yukleme bitdikden sonra manual olarak yanı ses kısma home power tuşlarını birlikde basılı bekleyin ekran gitdikden sonra sadece ses kısma tuşunu bırak ve ses acmaya bas recoveryde acılacak

odin ile yukleme yaparken auto reboot ve fçreset time işaretlerini kaldırıp yukleme bitdikden sonra manual olarak yanı ses kısma home power tuşlarını birlikde basılı bekleyin ekran gitdikden sonra sadece ses kısma tuşunu bırak ve ses acmaya bas recoveryde acılacak

Yalniz auto reboot dan isareti goturup yapmisdim

farkli bir yazilim attim yaptim yine aayni sey oluyo .. arsivden cikan twrp j7 modeli icin .

j5 icin twrp buldum kurdum acildi simdi

rmm bypas flash ettim ama rebootdan sonra galaxy j5 geldi itti ve siyah ekran . acilmadi. home csc ile yazilim atsam acilirmi acaba ?>

cıhaza magısk kurmasanız zaten açılmaz dm verıf hatası var cıhazda root olmadan açılmaz dm verıfy eft ile çözülür yada root mejburen

root.rar format data twrp den ve budosyaları yukle 4 tane ve magisk kur dene olmazsa tejrubeli ustalarımızdan yardımı bekleyın cıhazda rmm kalkarsa oda ugraştırır sonra bi de benim bıldıgım bu modellerde modem yukseldtdikden sonra düşük modem yuklenırse bu hata verıyo u4 ıcın en son modem yukleyıp deneyın

aynı sorun şuan bir cihazımda ve ustalarım telefon hat görmüyor imei sorgulayınca bu hata çıkıyor nasıl çözebilirim

Geri
Üst Alt