Bilgi Samsung Galaxy J5 Prime SM-G570F IMEI Repair Sorunu

Z3x box güncelleme gelse bari j5 prime rapir olmuyor

Merhaba elimde G570F Samsung j5 prime var cihaz android 7.0 idi yazılımını 6.0.1 düşürdüm ve cihazı rootladim z3x Samsung tool v29.5 ile cihazı unlock yapmaya çalışıyorum unlock başarılı oldu şeklinde işlem bitiyor fakat cihaz ağda kayıtlı değil hatası alıyorum hala acaba sorunu nasıl giderebilirim teşekkürler ....
Merhaba aynı işlemi yapmaya çalışıyorum herhangi bir sonuca ulaşabildiniz mi olmuyorsa boşa uğraşmak istemiyorum şimdiden teşekkür ederim

dostum öncelikle ülkemizde sim kartı takılan cihazların seri numaralarını (IMEI) değiştirmek yasaktır
bizde GSMTurkey ailesi olarak buna dikkat ederiz lütfen forum kurallarını okuyun
cihazınızın IMEI numarası NULL yani silinme ve bozulması halinde orjinal İMEİ'yi tekrar cihaza tanımlamanıza destek olabiliriz sadece.
iyi forumlar..
iyi akşamlar g570f sertifika patch yapamıyorum yardımcı olur musuunuz?

c***k versiyonu cihaz yurtdışı pasaport kaydı yok ayrica şöyle bir şey demedim programda j5 pro j530f seçip repair kısmından j5 prime g570f cihazın IMEI lerinide değiştirdim sonuç değişmedi maalesef ağda kayıtlı değil uyarisini tekrar aldım.
akliniza j5 pro seçmek nerden geldi?

Geri
Üst Alt