-----------------------------------------------------------------------------------
Repairing network. Please wait, this can take some time...
Repairing network failed.
Performed by 2.8.0 Software version.

Son düzenleme:
cihaza daha önce imei repair yapılmış
sadece network repair yapıcam...ama hata veriyor

knox sayacı 1 acaba ondan olma ihtimali varmı

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşağım Konuda Samsung Galaxy J5 Prime SM-G570F 8.0.0 Mroot Dosyası
ODİN AP den Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz
Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız. Tüm bilgiler silinecektir.

Cihazın ayarlarından usb hata ayıklama ve varsa oem kilidini açın. Tekrar ayarlardan Gmail hesabından çıkış yapın.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Kalıcı Root Dosyasıdır..

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
euvallah

rootu başarılı bir şekilde yaptım fakat bir sürü sonra root browser durmaya başladı ben de root checker den root a baktım root kaybolmuştu .Ardından telefonu yeniden başlayatım dedim ama başlamadı ekranda sadece "custom binary blocked by FRP Lock " yazıyor

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşağım Konuda Samsung Galaxy J5 Prime SM-G570F 8.0.0 Mroot Dosyası
ODİN AP den Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz
Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız. Tüm bilgiler silinecektir.

Cihazın ayarlarından usb hata ayıklama ve varsa oem kilidini açın. Tekrar ayarlardan Gmail hesabından çıkış yapın.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Kalıcı Root Dosyasıdır..

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
Teşekkürler

rootu başarılı bir şekilde yaptım fakat bir sürü sonra root browser durmaya başladı ben de root checker den root a baktım root kaybolmuştu .Ardından telefonu yeniden başlayatım dedim ama başlamadı ekranda sadece "custom binary blocked by FRP Lock " yazıyor
Cihaza yazılım yüklemek lazım cihazın download mod da fotoğrafını atın size uygun yazılım linkini verelim,
Yazılımı Odin3 üzerinden yükleyebilirsiniz ama cihaz daha önce ımeı repair görmüşse sertifika NG düşer ve patch certifitace işlemi gerçekleştirmeniz gerekir
Bunu yapmak için Chimera Tool'a ihtiyaç duyarsınız
Bu tür programlar ücretlidir ve sadece cep telefonu tamiri yapan yerlerde bulunur

Cihaza yazılım yüklemek lazım cihazın download mod da fotoğrafını atın size uygun yazılım linkini verelim,
Yazılımı Odin3 üzerinden yükleyebilirsiniz ama cihaz daha önce ımeı repair görmüşse sertifika NG düşer ve patch certifitace işlemi gerçekleştirmeniz gerekir
Bunu yapmak için Chimera Tool'a ihtiyaç duyarsınız
Bu tür programlar ücretlidir ve sadece cep telefonu tamiri yapan yerlerde bulunur
Odin3 ile stock rom yükledim düzeldi.Teşekkür ederim ilginiz için.

d81d321c-41ef-4663-9d3d-a3a80f6f2da7.jpg
root u tekrar denedim oldu S Health ı çalıştırmak için bi tane metin dosyasında değişiklik yapmam gerek ama metin dosyasını açınca böyle bir hata alıyorum

dosyalara cıkarırken şifre istiyor yardımcı olaılırmısınız

Geri
Üst Alt