Yardım Samsung Galaxy J5 Pro Android 8.1.0 Root Sorunu ve Sürüm Düşürme

METECETO78

Yasaklı
j530f cihazıma root atmak istiyorum android sürüm 8.1.0 twrp supersu denedim fakat olmadı.
yada 7.0 düşürebilirmiyiz ?
ana bant sürümü: j530fxxu3brh8
yapım numarası: m1ajq.j530fxwu3brı

yardımcı olursanız sevinirim

j530f cihazıma root atmak istiyorum android sürüm 8.1.0 twrp supersu denedim fakat olmadı.
yada 7.0 düşürebilirmiyiz ?

yardımcı olursanız sevinirim
Android 8.0 sürümünde root atabilirsiniz. Ama genelde sorunlar çıkarıyor. İmei silinme gibi problemler oluyor. boot.img alarak magisk Manager ile patch yapıp yükleyince root olur.

Android 8.0 sürümünde root atabilirsiniz. Ama genelde sorunlar çıkarıyor. İmei silinme gibi problemler oluyor. boot.img alarak magisk Manager ile patch yapıp yükleyince root olur.
sizce nasıl yapmalıyım 8.0 rom bulamadım sistemle uygun romu atabilirmisiniz yada 8.1.0 da root ne zaman gelir

sizce nasıl yapmalıyım 8.0 rom bulamadım sistemle uygun romu atabilirmisiniz yada 8.1.0 da root ne zaman gelir
Bizim elimizde EFT Dongle var. O yapıyor. Siz cihazın şu an üstünden bulunan yazılımı indirin.

Hocam şu anda Android 8.0 için imei repair yapılmıyor. Boxlar android 8.0 için imei repair olayına güncelleme yapmadı. Bizde sizin gibi takip ediyoruz. Bakalım hangi box ilk önce bombayı patlatacak.
hımm ozmn 7.0 rom yokmu ben mi bulamadım

Beklemekten başka çare yok.

Geri
Üst Alt