Yardım Samsung Galaxy J5 Pro Android 8.1.0 Root Sorunu ve Sürüm Düşürme

root olmasi gerekiyor dimi her turlu ? j530f u3 icin root dosyalarini ata bilirmisiniz lutfen ?
Yok root istemez. Root yapacak birşey yok zaten. Android 8.0 sürümünde imei repair ve patch işlemi yapılmıyor.

orjinal imei leri yerine koyma sansim varmi ? combination fileyi birdaha denemek istiyorm telefonun yine ayni duruma dusmesinden korkuyorum
Original imei gelmiş olsa bile şebeke vermeyecek. Çünkü android 8.0 de şu an boxlar destek vermiyor.

sebeke vermesin sadece imei gostersin zaten imei kaydini yaptirmadigi icin sebeke gelmiyordu

hocam eft dayim suan ne yapmam gerekiyor ?

Eft dongledeyim suan neyle duzeltmeye calisayim burada ?

Samsung bölümünde reset EFS bulup seçin. Cihazı download moda alın ve Reset EFS yapın.
hocam arkadaslarimdan birinde eft varmis sizden ricam j530f in eft donglede reset efs olduguna bi bakarmisinz varsa gidip alayim vurayim cunki eski imelleri istyor musteri mecburen platayi degistiryorum eskisi bende kalicak onu duzeltip satmam lazm zarardan cikmak icin eft menusunda j530f icin reset efs varmi o modele

EFT eski imeileri geri getirir. Fakat SN uçabilir bundan dolayı facktory yazılım yükleyin efs düzelmezse sonra EFT den reset efs yaparsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

factory yazilimla duzelmiyor denedim combination lada denedim mecburen eft yla reset efs yapmam lazm oda eftm yok ama bula bilrm sadece sizde varsa eft bi bakarmisinz modelerde j530f in efs reset secenegi varmi? varsa bi tane bulup yapacagimda

Reset efs için G950 modelini seçip reset efs yapman yeterli EFT dongle orijinal imeilerini getirecektir ama SN silinecektir
Bilginiz olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne zaman cikar acaba elimde bi tane null j5 pro var :/

ne zaman cikar acaba elimde bi tane null j5 pro var :/
bizde bekliyoruz dostum bendede j5 pro var 4 adet
bağzıları beklemeyin boşuna diyor
bağzılarıda bekleyin bir gelişme olacaktır muhakkak diyor belirsiz şuan

elimde j530f/ds cihaz var. yazılımı çökmüş. sürüm yükseltilmiş. müşteri öyle dedi. şebeke de vermiyormuş galiba dediğine göre. bu cihaza uyumlu yazılımı nerden bulabiliriz? yardım edebilecek biri var mı?

elimde j530f/ds cihaz var. yazılımı çökmüş. sürüm yükseltilmiş. müşteri öyle dedi. şebeke de vermiyormuş galiba dediğine göre. bu cihaza uyumlu yazılımı nerden bulabiliriz? yardım edebilecek biri var mı?
Önceden Imeı Repair İşlemi Yapılmamışsa Cİhaza Yazılım Yükleyincce Şebeke Gelecektir

hocam yazılımı bulmam konusunda yardımcı olabilir misiniz? nerede yanlış yapıyor olabilirim? derseniz ekran görüntüsü de yollayabilirim. 7.0 indirdim yükledim hata verdi z3x den denedim yine aynı. 8.1.0 indirdim yüklemeye çalıştım yine hata verdi odin ile de z3x ile de.

Geri
Üst Alt