Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Herkeze merhaba paylaşacağım bu konu Samsung Galaxy J5 Pro J530F Android 8.1 modeli için TWRP + Magisk dosyasıdır.
Odin options kısmından autoreboot kapatın AP/PDA bölümünden twrp'yi atın cihazı ses kısma+home tuşu+power tuşuna basılı tutun
Cihaz yeniden başlayacak hemen elinizi power ve ses kısma tuşundan çekin Ses açma+Home tuşuna basılı tutun cihaz Twrp ye girecektir
Verdigim Magisk dosyasını İnstall kısmından yükleyin Wipe Data yapın cihazı sıfırlayın.
Gizli İçerik
Gizli İçerik
Gsmturkey

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustam ben kendim denedim herhangi bir sorun yaşamadım cihaza farklı bir yazılım atıp deneyin isterseniz
cihazda hangi yazılım vardı acaba paylaşabilirmisin bendeki yazılım resmını atıyorum bunda hata verıyor da

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190725-220354_Settings.jpg
    Screenshot_20190725-220354_Settings.jpg
    135.7 KB · Görüntüleme: 95
  • Screenshot_20190725-220359_Settings.jpg
    Screenshot_20190725-220359_Settings.jpg
    153.7 KB · Görüntüleme: 88
Root oldu da bu sefer de repair islemin de desteklenmeyen modem sürümü diyor

chimera ile
This modem is not appropriate (J530FXXS5BSF2). Please downgrade if possible!

nasıl yol izleyelim acaba

cihazda ki sürüm ise 8.0.1 J530FXXS5BSF2

Root oldu da bu sefer de repair islemin de desteklenmeyen modem sürümü diyor

chimera ile
This modem is not appropriate (J530FXXS5BSF2). Please downgrade if possible!

nasıl yol izleyelim acaba

cihazda ki sürüm ise 8.0.1 J530FXXS5BSF2
Eng modem yüklenmesi gerekiyor geçen aradım hiç biyerde bulamadım destek olmayabilir

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

android 9 işe yaradı tek sıkıntısı güvenlik uyarısı veriyor onun hariçin de çalışıyor

arkadaslar slm hayırlıısler herkese j530f u3 imeil repair konusunda cıhazın imeil statusunu ng den bır turlu cıkartamıyorum macıg root twrp root fılan hersekılde ok işlem hatasız olarak bıtmekte chmerada z3 te octabusta peych sentıfıkaa hatasız bıtmekte ama ŞEBEKE gelmıyor arkadaslar ne yaptımsa sebeke yok 5 kere yazılımını degıstım yazılımdan da degıl aklına baska bır sey gelen varmı yardımcı olursnaız sevınırım.

arkadaslar slm hayırlıısler herkese j530f u3 imeil repair konusunda cıhazın imeil statusunu ng den bır turlu cıkartamıyorum macıg root twrp root fılan hersekılde ok işlem hatasız olarak bıtmekte chmerada z3 te octabusta peych sentıfıkaa hatasız bıtmekte ama ŞEBEKE gelmıyor arkadaslar ne yaptımsa sebeke yok 5 kere yazılımını degıstım yazılımdan da degıl aklına baska bır sey gelen varmı yardımcı olursnaız sevınırım.
Cihazın arama yerinden *#1234# yapınca NG mi yazıyor. OK mu yazıyor.​

Herkeze merhaba paylaşacağım bu konu Samsung Galaxy J5 Pro J530F Android 8.1 modeli için TWRP + Magisk dosyasıdır.
Odin options kısmından autoreboot kapatın AP/PDA bölümünden twrp'yi atın cihazı ses kısma+home tuşu+power tuşuna basılı tutun
Cihaz yeniden başlayacak hemen elinizi power ve ses kısma tuşundan çekin Ses açma+Home tuşuna basılı tutun cihaz Twrp ye girecektir
Verdigim Magisk dosyasını İnstall kısmından yükleyin Wipe Data yapın cihazı sıfırlayın.
[Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]

kaedeşim bu magisk android 9 da çalışırmı???

tşkler, rmm unlock yaptık. root olmadı chimerada mecbur indiriyoruz

merhaba, şebeke sorunum var. root yapmam gerek düzeltmem için bunun için twrp kurdum magdisk install etdim ancak telefon açınca samsung yazısında takılı kalıyor. sorun nedir neden olmuyor bütün yazılarda videolarda oluyor bende bu sorun çıkıyor

merhaba, şebeke sorunum var. root yapmam gerek düzeltmem için bunun için twrp kurdum magdisk install etdim ancak telefon açınca samsung yazısında takılı kalıyor. sorun nedir neden olmuyor bütün yazılarda videolarda oluyor bende bu sorun çıkıyor
Wipe Data yapın

hocam magdisk yada supersu install yapınca failed to mount /data (invalid argument) hatası alıyorum neden? sanırım bundan dolayı root başarılı olmuyor. wipe data sonrası cihaz açıldı ancak root check yapınca başarısız oldu zaten patch certificate yapmak için root atıyorum ama günlerdir çözemedim. sorun nedir?

hocam mount bölümünden izin vermem gerekiyor failed to mount /data (invalid argument) hatasını çözebilmem için ama hepsi oluyor /data bölümünü işaretlenmiyor neden nasıl bu bölümde mount izni verebilirim

Bu arada supersu ve magdisk instal olayını sd kart üzerinden yapıyorum mount hatasını almam sebebi bu olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
olmuyor elimde box olması lazım bu dorumda yeniyim uzaktan bağlantı ile yazılımsal sorunlar giderilir yazıyor ama telegram ve whatsabdan ulaşamıyorum varmı uzaktan yazılım çözecek ve ne kadar ücrete yapılır?

sadece package certificate yapılması gerekiyor

olmuyor elimde box olması lazım bu dorumda yeniyim uzaktan bağlantı ile yazılımsal sorunlar giderilir yazıyor ama telegram ve whatsabdan ulaşamıyorum varmı uzaktan yazılım çözecek ve ne kadar ücrete yapılır?

sadece package certificate yapılması gerekiyor
Özelden yazıyorum

Geri
Üst Alt