Yardım Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F IMEI Repair Sorunu Chimera Tool

• Konbuyu başlatan selcukbaba27
  • Başlangıç tarihi
Download ve recovery ekrani atarmisiniz
Hocaam Cihaz acılmasında Sorun Olmaz Acılır Tekrar yazılım yüklerseniz.. Dediğim Gibi Sizin Asıl Sorununuz Farklı Bir Soun IMEI Sorgulamada cıkan Hata Farklı Bi root Yöntemi Denedinizmi Cihaza Root Deneyin Siz Cihazaa [/QUOTE]
Cihaza Tekerardan Mroot Atarmısınız [/QUOTE]
Mroot sonrası açılıyor telefon şuan samsung ekranında açılmasını bekliyorum

Cıhaz Acılığı Zamna IMEI Sorgulama Yaparsınız

Cıhaz Acılığı Zamna IMEI Sorgulama Yaparsınız
imei yine böyle diyor ve geliştirici seçeneklerden usb bağlantıyı açtığım halde resimdeki hatayı veriyor yine (başka bir root yapma imkanım olmadı yanlış bir dosya yükleme endişesi ile yapamadım)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-02-21 at 15.36.34.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-21 at 15.36.34.jpeg
    210.7 KB · Görüntüleme: 14
  • WhatsApp Image 2019-02-21 at 15.35.39.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-21 at 15.35.39.jpeg
    69.8 KB · Görüntüleme: 14
imei yine böyle diyor ve geliştirici seçeneklerden usb bağlantıyı açtığım halde resimdeki hatayı veriyor yine (başka bir root yapma imkanım olmadı yanlış bir dosya yükleme endişesi ile yapamadım)
Anladım Hocam Burada Bide Bunu İndirip Denermisiniz

fakat current ve system bu defa her ikiside custom oldu

yeniden kombinasyonla aynı adımları tekrar edip mroot bu defa öncekini kullanmadan bu yeni verdiğiniz mroot dosyası ile sıfırdan yeniden yapmamı önerirmisiniz?

yükledim telefonda hiç bir tepki yoktu recovery e kendim geçirdim ordan sıfırladım tekrar açmak istedim ama şuan hiç bir tepki yok galaxy ekranı geliyor ama samsung ekranı gelmiyor tepkisiz bir şekilde duruyor
Önceden Verdiğim Mroot Atın Şimdi

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-02-21 at 16.09.13.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-21 at 16.09.13.jpeg
    63.6 KB · Görüntüleme: 11
sorun çözülmüştür ilgilenen arkadaşlara tşk ederim

Ne işlem yaptınız hocam
site dışından bir arkadaşın vermiş olduğu yazılım sonrasında imei geldi telefonun daha öncesinde bir kaç çeşit modem dosyası denememe rağmen gelmemişti ama sağolsun arkadaş bir dosya gönderdi onun tavsiyesiyle yazılım sonrasında imei ler gelmiş durumda repair yapmadım lisansım yarın öğlen bitecek sağlıklı bir imei bulursam repair yapmayı düşünürüm yoksada en azından tek şebekesi sağlam telefonun en azından şimdilik. Sizlerede ayrıca çok tşk ederim değerli vakitlerinizi harcadım elbette çok emekleriniz var hakkınızı helal edin. yeri geldi zamansız saatlerde rahatsızlık verdim tekrar tekrar çok tşk ederim

site dışından bir arkadaşın vermiş olduğu yazılım sonrasında imei geldi telefonun daha öncesinde bir kaç çeşit modem dosyası denememe rağmen gelmemişti ama sağolsun arkadaş bir dosya gönderdi onun tavsiyesiyle yazılım sonrasında imei ler gelmiş durumda repair yapmadım lisansım yarın öğlen bitecek sağlıklı bir imei bulursam repair yapmayı düşünürüm yoksada en azından tek şebekesi sağlam telefonun en azından şimdilik. Sizlerede ayrıca çok tşk ederim değerli vakitlerinizi harcadım elbette çok emekleriniz var hakkınızı helal edin. yeri geldi zamansız saatlerde rahatsızlık verdim tekrar tekrar çok tşk ederim
O dosyayı burda yapılaşma şansınız varmı hocam rica edersem aynı sorunla karşılaşan arkdaşlarımızda işine yaramış olur

Geri
Üst Alt