Yeni çıkan guncelleme ile düzeltirler bence. Herkes bu nedenden şikâyetçi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ustam son bir sorum olacak bu konuyla ilgili bir ustaya gitmiştim j4 için bunlara sadece bir kere imei repair işlemi yapılır dahada yapamazsın demişti böyle birşey var mı ? acaba j5 pro ya bu yuzden mı sertifika yazılmıyor ikinci kez ?

ustam son bir sorum olacak bu konuyla ilgili bir ustaya gitmiştim j4 için bunlara sadece bir kere imei repair işlemi yapılır dahada yapamazsın demişti böyle birşey var mı ? acaba j5 pro ya bu yuzden mı sertifika yazılmıyor ikinci kez ?
Alakası Yok Ustam Şuan Chmerada Sorun Var Ngg Düşüyor Cihazlar O Yüzden Hic Denenmemiş Cihazı Deniyorum Yine NG

Chimera şart ama eğer elinizde octoplus box varsa son gelen güncelemeyle 8.0 cihazlara ımeı repair işlemimimi krediliyle yapıyor hocam
Hüseyin hocam octoplus imei repair yaptım diyor ama repair olmuyor unlock denediğimde de knock hatası alıyorum acaba denediniz mı octoplus la?

Hüseyin hocam octoplus imei repair yaptım diyor ama repair olmuyor unlock denediğimde de knock hatası alıyorum acaba denediniz mı octoplus la?
Denemedim Ama Hata Vermeden Yaptımı Hocam IMEI Sorgulama Yapın Yazmışmı

Cihaza Combination Yükleyip En Güncel Yazılımı Yükleyip Deneyin Yazılım En Günceli Olsun
hüseyin hocam dediğinizi yaptım ama yıne sonuc değişmedi yazdım diyor ama değiştirmiyor

Platform: Samsung Android
Seçilen Port: COM17
Seçilen Model: SM-J530F
Operation: Repair IMEI A
Please, press "OK" button on the phone to allow USB debugging.
Cihazı Model Tespiti: SM-J530F
Firmware Derleme Tarihi: Fri Dec 7 14:35:45 KST 2018
PDA version: J530FXWU3BRL2
CSC version: J530FOJV3BRL3
SW Version: J530FXXU3BRJ1
Phone SN: R58J95VQQKM
Android version: 8.1.0 (M1AJQ)
Sales code: XSG
Country: UAE
HW platform: exynos5
HW Chip: exynos7870
HW Modem: SHANNON315
Security patch level: 2018-12-01
Warranty Void: 1
SIM 1 status: absent
Codename: j5y17ltexx
-----------------------------------------------------------------------------------
Connecting to server ..
Username:
Connect to server successfull.
Checking smart card...
Smart card successfully checked.
Your balance: 100 credits.
-----------------------------------------------------------------------------------
Checking operation...OK
Initializing...OK
Rebooting phone
Cihaz Aranıyor Bekleyin..OK
Please keep phone's screen active!
Initializing exploit...OK
Initializing...OK
Yeni IMEI Numarası Yazılıyor...OK
Yeni IMEI Başarıyla Yazıldı.
To finish the operation, please restart the phone via phone's menu.
Performed by 2.7.9.4 Software version.

hüseyin hocam dediğinizi yaptım ama yıne sonuc değişmedi yazdım diyor ama değiştirmiyor

Platform: Samsung Android
Seçilen Port: COM17
Seçilen Model: SM-J530F
Operation: Repair IMEI A
Please, press "OK" button on the phone to allow USB debugging.
Cihazı Model Tespiti: SM-J530F
Firmware Derleme Tarihi: Fri Dec 7 14:35:45 KST 2018
PDA version: J530FXWU3BRL2
CSC version: J530FOJV3BRL3
SW Version: J530FXXU3BRJ1
Phone SN: R58J95VQQKM
Android version: 8.1.0 (M1AJQ)
Sales code: XSG
Country: UAE
HW platform: exynos5
HW Chip: exynos7870
HW Modem: SHANNON315
Security patch level: 2018-12-01
Warranty Void: 1
SIM 1 status: absent
Codename: j5y17ltexx
Connecting to server ..
Username:
Connect to server successfull.
Checking smart card...
Smart card successfully checked.
Your balance: 100 credits.
Checking operation...OK
Initializing...OK
Rebooting phone
Cihaz Aranıyor Bekleyin..OK
Please keep phone's screen active!
Initializing exploit...OK
Initializing...OK
Yeni IMEI Numarası Yazılıyor...OK
Yeni IMEI Başarıyla Yazıldı.
To finish the operation, please restart the phone via phone's menu.
Performed by 2.7.9.4 Software version.
Hocam Bi Kontröl Edermisiniz Octoplus Glen Bi Güncelemesi Varsa Günceleyin

2 cihazda denedim ama Octoplus Box ile yaptım. EFT Dongle ile root yaptım. Sonre imei repair ve patch işlemi yaptım.

2 kere yaptım bir tanesinde sonra şebeke geldi. Şuna dikkat ettim, Wi-Fi bağlayıp sim kart takıp işlemi yaptım. Bu şekilde olunca şebeke OK oldu.

arkadaşlar ng sorunu yaşıyordum bugun tekrar deneme fırsatım oldu arkadaş denedi sorun çözülmüş imei repair olduktan sonra patch certificate başarı dese bile NG yazıyordu bugun son denemede OK yazıyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneme yapsınlar chimeratool düzeltmiş bu sorunu

2 cihazda denedim ama Octoplus Box ile yaptım. EFT Dongle ile root yaptım. Sonre imei repair ve patch işlemi yaptım.

2 kere yaptım bir tanesinde sonra şebeke geldi. Şuna dikkat ettim, Wi-Fi bağlayıp sim kart takıp işlemi yaptım. Bu şekilde olunca şebeke OK oldu.
odtapus ile islem basarılı mı acaba bide j530f u4 modelinde denedin mi acaba

Bendeki telefonda J530fmxxs7bsf var u7 modem uyum hatası alıyorum chimera da u7de repair için uygun modem bulunur mu

Geri
Üst Alt