chimera ile patch yaparken hata alıyorum patc edilemiyor diye hata veriyor.

Ekli dosyalar

• A794FAF8-C490-4488-8E7D-39F515E631EA.jpeg
    A794FAF8-C490-4488-8E7D-39F515E631EA.jpeg
    3 MB · Görüntüleme: 37
bu şekilde hocam u5 android 9 united kingdom romu
konuya yeni root dosyası ve tam uyumlu calıstıgı firmware linki ekledim
linkteki firmwareyi yükleyin ve root dosyasını flash edin sorunsuz işlem olacaktır

Son düzenleme:
konuya yeni root dosyası ve tam uyumlu calıstıgı firmware linki ekledim
linkteki firmwareyi yükleyin ve root dosyasını flash edin sorunsuz işlem olacaktır
odin ile firware flasladım sıkıntı yok açıldı tekrardan download moda alıp root dosyasını flashldım sıkıntısız yiyor sonrasında cihazda 1 kere samsung yazısı gelip siyah ekrana geçiyor cihaz kapalı gibi.

odin ile firware flasladım sıkıntı yok açıldı tekrardan download moda alıp root dosyasını flashldım sıkıntısız yiyor sonrasında cihazda 1 kere samsung yazısı gelip siyah ekrana geçiyor cihaz kapalı gibi.
Hard Reset Atmanız Gerek

konudaki ekli firmware linki var yükleyin tam uyumlu çalışır

benim cihazın android güvenlik yaması düzeyi 1Ekim 2019 chemira da agustos ve kasım var bu yüzden hata veriyor root yaptım repair yaptım tek eksik patch sertifika hala yapamadım cihaz NG şunu bi OK yapalım usta bi el at please

benim cihazın android güvenlik yaması düzeyi 1Ekim 2019 chemira da agustos ve kasım var bu yüzden hata veriyor root yaptım repair yaptım tek eksik patch sertifika hala yapamadım cihaz NG şunu bi OK yapalım usta bi el at please
Root İşlemini Nasıl Yaptınız..

Root dan kaynaklıdır NG den çıkmaması. Gsmturkey root tool ile yapabilirsiniz

Geri
Üst Alt