İstek Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F Yazılım Yükleme Sonrası Şebeke Gitti

merhaba arkadaşlar adım Alaattin istanbulda ikamet etmekteyim aranıza yeni katıldım az çok kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum henüz yolun başında olan biriyim samsung SM-J530F pro (iki hatlı olan modeli )
telefonuma dün sam mobileden güncel rom yükledim (yüklemiş olduğum rom aşağıda yazıyor ) telefon yurtdışı olduğu için ime gitti
imeyi geri getirmeyi başardım ama bu seferde telefon *+0011+ yazdığımda imeı startus ng yazıyor
AP : j530FXWS8CUE3
CP : J530FXXS8CTL1
CSC :J530FOJV8CTL1
MODEL :SM-J530F/DS

bu modelin bu sürüme ayit modem pach atmam gerekiyormuş elinde olan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim birde elimde box yok box olmadan nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadaşlar adım Alaattin istanbulda ikamet etmekteyim aranıza yeni katıldım az çok kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum henüz yolun başında olan biriyim samsung SM-J530F pro (iki hatlı olan modeli )
telefonuma dün sam mobileden güncel rom yükledim (yüklemiş olduğum rom aşağıda yazıyor ) telefon yurtdışı olduğu için ime gitti
imeyi geri getirmeyi başardım ama bu seferde telefon *+0011+ yazdığımda imeı startus ng yazıyor
AP : j530FXWS8CUE3
CP : J530FXXS8CTL1
CSC :J530FOJV8CTL1
MODEL :SM-J530F/DS

bu modelin bu sürüme ayit modem pach atmam gerekiyormuş elinde olan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim birde elimde box yok box olmadan nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Merhabalar hocam, cihazınıza belirttiğiniz gibi patch işlemi yapılması gerekiyor. Ancak bu işlem için elinizde profesyonel box ve tool lar olması gerekir. Site üzerinde destek ekibinde ki ustalarımız ile irtibat kurmanız için whatsaap veya telegram numarası mevcuttur, irtibat kurarsanız size yardımcı olacaklardır.

elinızde ücretli araçlar bulunmadan patch işlemi yapılamaz

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsmturkey

elimde craklı z3x samsung tool pro proğramı mevcut paht atmaya çalışıyorum ama hata veriyor

c***k yazılımdan başka bir şey yapamaz patch işlemi server üzerinden yapar proğram

Geri
Üst Alt