Son Sürüm Hocam Krediyi Sadece Birkelil Alcaksınız Hocam Yapılan İşlemlerde Kredi Kesilmeyecektir
Bence ben rootu eft dongle ile yapiyorum magisk lazim root problemide ola bilir octobus deyildir ama ki bu ishlepin hepsin yokladim olmadi tekkeurler ederim yenede

Bence ben rootu eft dongle ile yapiyorum magisk lazim root problemide ola bilir octobus deyildir ama ki bu ishlepin hepsin yokladim olmadi tekkeurler ederim yenede
EFT Dongle root stabildir iyidir. Sorun olmaz.

Buldum CP_J530FMXXU5ARI1 bu lazim root EFT yok MAGISKLA etmek lazim 18.1 7.0.0 Apk Modem Shell de vardir PATCH DONE )

merhaba arkadaslar.samsung j530fm var rom j530fmxxse6bsc2 uzerinde yazili sistem versiyasi bu.imei tamir etdim root yapib pach yapdim ama servis yok acil arama da kaliyor.sinyal yok.z3x bu boxlada denedim pach yapdim ama sorun ayni.lutfen yardim edin

merhaba arkadaslar.samsung j530fm var rom j530fmxxse6bsc2 uzerinde yazili sistem versiyasi bu.imei tamir etdim root yapib pach yapdim ama servis yok acil arama da kaliyor.sinyal yok.z3x bu boxlada denedim pach yapdim ama sorun ayni.lutfen yardim edin
Combination yükleyin ardından yazılımı yükleyip format atın. Ardından root yapın. Sonra işlemleri tekrar yapın.

Ekli dosyalar

• 20190522_153847.jpg
    20190522_153847.jpg
    775.9 KB · Görüntüleme: 21
Geri
Üst Alt