• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

Yeni konu aç...
10 Ara 2018
153
76
28
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530FM cihazına android 8.1.0 sürümünde IMEI repair işlemi yaparken aldığımız modem hatasının çözümünü paylaşacağım.

Hata resmi ;

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
serdar üstadım. verdiğiniz linkteki dosyayı indirip odin son sürüm ile sadece CP kısmına CP yükledim fakat modem sürümü düşmedi. hata veriyor FAIL hatası en son kısımda. elimdeki cihaza verdiğiniz linkteki yazılımı komple yüklemeyi denedim yine hata verdi, sadece AP yüklemeyi denedim yine hata verdi. cihazı download moddayken fotosunu yüklesem buraya repair yazılımını verebilir misiniz? @silivriserdar

10 Ara 2018
153
76
28
serdar üstadım. verdiğiniz linkteki dosyayı indirip odin son sürüm ile sadece CP kısmına CP yükledim fakat modem sürümü düşmedi. hata veriyor FAIL hatası en son kısımda. elimdeki cihaza verdiğiniz linkteki yazılımı komple yüklemeyi denedim yine hata verdi, sadece AP yüklemeyi denedim yine hata verdi. cihazı download moddayken fotosunu yüklesem buraya repair yazılımını verebilir misiniz? @silivriserdar

Ekli dosyalar

10 Ara 2018
153
76
28
Çok ilginç, sizin elinizdeki cihazda U5 cihazı normalde yüklemesi lazım. Yazılım eksik inmiş olabilir mi?
maalesef serdar üstadım, fransa yazılımı indirip yükledim sonra sizin verdiğiniz dosyanın CP yükledim. yine FAIL hatası verdi Odin son sürüm ile. cihazı iade edeceğiz, yapacak bişey yok galiba bundan sonra..

Üst Alt