Yardım Samsung Galaxy J5 Pro Yetkisiz Eylemler Güvenlik Bildirimi

• Konbuyu başlatan 6ix9ine
  • Başlangıç tarihi
6

6ix9ine

Herkese merhaba dün eşime 2nci el samsung j5 pro aldık. Telefonu aldigimizdan bu yana yetkisiz eylemler algılandı diye sınır edici ve kalici hâlde bildirim var. Bunu ne yaptık ne ettiysek silemiyoruz kapatamıyoruz. Root checker basic diye bisey indirdik. Telefon rotorlu degilmis. Ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz
Screenshot_20190804-122009_Chrome.jpg

ustam öyle bir konu başlığı açmışsın ki sandım telefon 10 parçaya bölündü :)
burdan apk indir yükle disable yap telefon yeniden başatacak işlem tamamdır
oluşacak herhangi bir olumsuz sonuçtan şahsım ve gsmturkey sorumlu değildir iyi forumlar
not: konu yanlış yere açılmış lütfen forum kurallarını okuyun admin arkadaşlar konuyu doğru yere taşırlar
forum kuralları

Kusura bakmayin henuz yeni kayit oldum siteyi 2 saattir geziyorum fakat konularin nereden acilacagini hala bilemedim. Fakat bu bahsettigin işlemi yapmak için bilgisayar şart mı. Bilgisayarımız yok

ustam öyle bir konu başlığı açmışsın ki sandım telefon 10 parçaya bölündü :)
burdan apk indir yükle disable yap telefon yeniden başatacak işlem tamamdır
oluşacak herhangi bir olumsuz sonuçtan şahsım ve gsmturkey sorumlu değildir iyi forumlar
not: konu yanlış yere açılmış lütfen forum kurallarını okuyun admin arkadaşlar konuyu doğru yere taşırlar
forum kuralları

Bahsettigin gibi disable yaptim fakat telefon hala acik . Hiç kapanmadi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190804-131110_SecurityLogAgent Fix.jpg
    Screenshot_20190804-131110_SecurityLogAgent Fix.jpg
    51.3 KB · Görüntüleme: 23
Kusura bakmayin henuz yeni kayit oldum siteyi 2 saattir geziyorum fakat konularin nereden acilacagini hala bilemedim. Fakat bu bahsettigin işlemi yapmak için bilgisayar şart mı. Bilgisayarımız yok
hayır sadece dosyayı indir kur disable security agent a tıkla sonra reboot a tıkla telefon yeniden başlıcak

hayır sadece dosyayı indir kur disable security agent a tıkla sonra reboot a tıkla telefon yeniden başlıcak

Disable security agente basıyorum. Ama dedigin REBOOT diye bisey çıkmıyor. Disableye bastığını görüyorum ama çıkan hiçbirşey olmuyor hocam

Hocam teşekkürler ama o rotorlu uygulama ile yapıyor. Benim telefonda root yok. Root nasil kurabilirim bunu bulamadım . Yukarıda arkadaşların söylediklerini yaptim fakat hiçbirşey olmadi
Genelde root'lu cihazlarda çıkıyor root'suz cihazlarda hiç görmedim
Diğer arkadaşların bilgisi varsa yazarlar

Herkese merhaba dün eşime 2nci el samsung j5 pro aldık. Telefonu aldigimizdan bu yana yetkisiz eylemler algılandı diye sınır edici ve kalici hâlde bildirim var. Bunu ne yaptık ne ettiysek silemiyoruz kapatamıyoruz. Root checker basic diye bisey indirdik. Telefon rotorlu degilmis. Ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz Ekli dosyayı görüntüle 5908
Ustam bu güvenlik bildirimi cihaza root atınınca oluyor ben bunu pc üzerinden Burada bulunan tool ile çözüyorum
bi tane pc bulabilirseniz yapabilirsiniz

Ustam bu güvenlik bildirimi cihaza root atınınca oluyor ben bunu pc üzerinden Burada bulunan tool ile çözüyorum
bi tane pc bulabilirseniz yapabilirsiniz
Hocam desene pc olmadan bu ışlem düzelmez. Demek bizden once kullanan kisi root atmis telefona, peki oyleyse eğer ki pc bulabilirsem yeniden burada olacağım.

Al bide bu videodakini de ustam
Hocam eyvallah. Ama bu programda rootlu cihazlar icin, benim telefonda şuan root yok. 2nci el aldığım için muhtemelen benden önceki sahibi root yaptı. Daha sonra neler yaptıysa rootu kaldırdılar sanırım. Ben bisey anlamadım. Kafam ağrısı bu isten

Hocam eyvallah. Ama bu programda rootlu cihazlar icin, benim telefonda şuan root yok. 2nci el aldığım için muhtemelen benden önceki sahibi root yaptı. Daha sonra neler yaptıysa rootu kaldırdılar sanırım. Ben bisey anlamadım. Kafam ağrısı bu isten
o zaman cihaza uygun yazılım at

Geri
Üst Alt