Çözüldü Samsung Galaxy J5 SM-J500G Türkçe ve Arapça Yazılım

braveturks

Üye
Daha önce başıma gelmişti. J500G modellerinin romlarında Türkçe Dil Seçeneği bulunmamaktadır. Bu rom Türkçe dil seçeneğini içermektedir.

cyprus

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar şifre gecikmesi için özür dilerim. Şifreleri özelden atıyorum.

Arkadaşlar bir süre forumdan uzak kaldım. Bu yüzden şifreyi buradan paylaşıyorum.
Şifre: cyprus

link calısmıyor silinmiş mesajı veriyor

Teşekkür ederim. anladım farketmez ne yapalım başa gelen çekilir :)
Telefonum kayıtlıdır,ımei falan ama rom yuklemiştim bir ara, turkce dil destegi olarak uygulamadan ekledim yarı turkce yarı ingilizce suan. kullanmak zor. o yüzden telefonum j500G 2105 modeli . buna uygun rom arıyorum .odin programı ile atmak icin. veya başka uygun teleofnların romları olur mu araştırdım yapan var ama hangi türkce romlu başka telefonların romu oldugunu yazan yok :) saygılar.

Linke tıklayınca bu hatayı veriyor arkadaşlar. link kırık mı?

1549620147402.png

Tam olarak biraz açıklarmısınız 500f olan romu indirdim telefon kabul etmedi. parça olarak sadece dili mi mevcut .onu nasıl atıyoruz?
Varmı linki vs gibi şeyler paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden tşk.

Tam olarak biraz açıklarmısınız 500f olan romu indirdim telefon kabul etmedi. parça olarak sadece dili mi mevcut .onu nasıl atıyoruz?
Varmı linki vs gibi şeyler paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden tşk.
Box varmı elinizde

Maalesef box yok. odin ile çözebilecegim rom olmalı...
Verdiğiniz link kırık birşey cıkmıyor defalarca denedim. yeni link paylaşırmısınız turkce romu indirmek icin

Maalesef box yok. odin ile çözebilecegim rom olmalı...
Verdiğiniz link kırık birşey cıkmıyor defalarca denedim. yeni link paylaşırmısınız turkce romu indirmek icin
Android sürümü kaç şuan 6.0.1 mi

Hayrı 5.1 farkeder mi yeni rom da. 6.1 de olsa olur biraz kasar sanırım 8GB 2015 j500Gmodeli

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt