Custom Rom Samsung Galaxy J5 SM-J500H Custom Rom Sorunu

• Konbuyu başlatan HealDropNetwork
  • Başlangıç tarihi
H

HealDropNetwork

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim j500h cıhazıma su lınktekı -> Custom Rom - Samsung Galaxy J5 SM-J500H Android 7.0 Custom Rom [Lineageos] custom rom'u kurmayacalısıyorum.Ama custom rom ındırme sayfasında cıhazıma uyumlu olan rom dosyasını bulamadım.Ek olarak gapps dosyasını dogru bır sekılde ındırdım.Bı el atarsanız sevınırım.Ilgılenen olursa tamamen yaptıgım ıslemlerı aktaracagım

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim j500h cıhazıma su lınktekı -> Custom Rom - Samsung Galaxy J5 SM-J500H Android 7.0 Custom Rom [Lineageos] custom rom'u kurmayacalısıyorum.Ama custom rom ındırme sayfasında cıhazıma uyumlu olan rom dosyasını bulamadım.Ek olarak gapps dosyasını dogru bır sekılde ındırdım.Bı el atarsanız sevınırım.Ilgılenen olursa tamamen yaptıgım ıslemlerı aktaracagım
https://sourceforge.net/projects/bo...table-Shishufied-20190611-093036.zip/download

Ups bu rom'u ben ındırdım hocam demek dogru ındırmısım.Sımdı hafıza kartına bunu ve gaaps dosyasını attım.Download menusune geldım twrp kısmına yukle dedım rom dosyasını error verdı kıtlendım kaldım

Hatanın ekran goruntusunu atıyorum hemen

Tablet ıle cekmek ıstedımde kamera pek ıyı degıl hatayı yazıyorum elle hocam

E:Unknown command [log]
Updater process ended witch ERROR: 7
Error installing zip file '/external_sd/BootleggersROM-Pie4j53gxx.4.2-Stable-Shishufied-20190611-093036.zip
Updating partition details...
...Done

Hocam olacak bir şey ise yardımcı olun yoksa stock rom atıcam.Ama stock rom'u nasıl atıcagımıda bu modda anlatırsanız cok sevınırım.Kitlendım kaldım yardımlarınızı beklıyorum...

Yönelgeleri harfiyen uyguladığımıda eklemek isterim

Hocam olacak bir şey ise yardımcı olun yoksa stock rom atıcam.Ama stock rom'u nasıl atıcagımıda bu modda anlatırsanız cok sevınırım.Kitlendım kaldım yardımlarınızı beklıyorum...

Yönelgeleri harfiyen uyguladığımıda eklemek isterim
TWRP'nin hafızayı görememiş olma ihtimaline karşı, Wipe kısmından Format data sonra da yes yazarak onaylayın.

Hemen denıyorum hocam
Bu ıslemı yaparken hafıza kartını cıkartayım mı ?

TWRP'nin hafızayı görememiş olma ihtimaline karşı, Wipe kısmından Format data sonra da yes yazarak onaylayın.
Hocam dedıgınız ıslemı yaptım.Tekrar flashlamaya calıstım rom dosyasını gene aynı hatayı alıyorum

Hocam bu mavi linklerden hangisini indireceğim ?
1568151135824.png

Hocam bu zorlukları görüp vazgeçtimde orjinal stock rom nasıl yüklerim bu durumdayken onu söyleseniz en azından :)

Geri yüklemeyi galiba çözdüm hocam twrpden yedek almıstım hafıza kartıan atmıstım gerı yuke dedım yedek dosyasını yukledım suan gerı yuklenıyor galıba.Sonucları yazarım

Sonuç olarak gerı yukleme ıslemını tamamladım.Bu ıslemlerı yapacak olanlara bılgı vereyım.Boyle bır yazılım mudahalesıne kalkısmadan mutlaka yedek almanızda fayda var arkadaslar.Konu kılıtlenebılır ugrastırdım sızı kusuruma bakmayın :)

Geri
Üst Alt