İstek Samsung Galaxy J5 SM-J500H IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan Adonis
  • Başlangıç tarihi
A

Adonis

Merhaba arkadaşlar elimde j500h cihaz var imeileri kapandı ve z3x ödünç aldım arkadaştan cert efs var elimde ama nasıl repair yapabilirim bilmiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Rootlu ve unlock edilldi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    61.2 KB · Görüntüleme: 319
Merhaba arkadaşlar elimde j500h cihaz var imeileri kapandı ve z3x ödünç aldım arkadaştan cert efs var elimde ama nasıl repair yapabilirim bilmiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Rootlu ve unlock edilldi
Bu modele repair olmuyor

merhaba hocam siz daha iyi bilirsiniz ama bu cihaz imei atılı bir şekilde geldi bana ve bu imeide tekrar kapanmış iki simede aynı imeileri yazmış ve imeiler kapanmış bende eski orijinal imeilerine çevirdim yani imei işlemi yapılmış daha önce

Rootlu ve unlock edilldi
Cert İşlemi Ypaılmış Olmasınmı IMEI Sorgulama Yaptınızmı

wife efs ele cert yaz duzelmelidi. olmasa sonda qcn yaz..

Cert yazılımıştır o cihaza. Diğer yollardan imkanı yok
merhaba hocam siz daha iyi bilirsiniz ama bu cihaz imei atılı bir şekilde geldi bana ve bu imeide tekrar kapanmış iki simede aynı imeileri yazmış ve imeiler kapanmış bende eski orijinal imeilerine çevirdim yani imei işlemi yapılmış daha önce

peki cert yazarsam imei değişirmi ve cihazı kullanabilirmiyim

beyler j500h model nokia imeili ve certpass nasıl oluyor

Rootlu ve unlock edilldi
z3x 24.3 sürümünü bul onunla at.yeni sürümler ile atamazsin

Geri
Üst Alt