İstek Samsung Galaxy J5 SM-J500H IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan Adonis
  • Başlangıç tarihi
merhaba arkadaşlar isteginiz bir imei numarası ile cert hazırlanır . cert cihaza ait fakat içindeki imei farklıdır daha önceleri saglam olsun diye hurda dan numara verip hazırlanıyordu şidmdi ugraşılmaz oldu cert masrafı anakart fiyatı kadar

merhaba arkadaşlar isteginiz bir imei numarası ile cert hazırlanır . cert cihaza ait fakat içindeki imei farklıdır daha önceleri saglam olsun diye hurda dan numara verip hazırlanıyordu şidmdi ugraşılmaz oldu cert masrafı anakart fiyatı kadar
o
dostum cert hazirlama diye birseu yok.milleti mi dolandircan

dolandırmak gibi niyetim yok sen yenisin galiba sektörde istedigin imei numarasına ile cert yapılır note3 s4 dün piyasada cirit attıgı zamanlarda hazırlattık 1 kişi yapıyordu zaten oda yurtdışı servisle baglantılı ben konuya açıklık getirmek için yazdım repair olmuyor diyor içinde no başka telefonun diyor yazan arkadaş işin özü bu şekilde sen bi araştır istersen

o

dostum cert hazirlama diye birseu yok.milleti mi dolandircan
cert Hazırlama Var Sitemizde Satısı Mevcut
Siz imei Numarası Veriyorsunuz Ona Göre Hazırlayıp Veriyoruz.

merhaba sanırım verdiğim lingden işini çözersin dene hangisi olursa bol bol zamanın varsa işine yarayan arkadaşlarda kullana bilir

FREE CERT FILE FOR SAMSUNG GALAXY J5 SM-J500H

bu model cihazlara sadece bst dongle süper imeil yazıyor ama malesef bu box çöp destek olmadığı için sene 2020 hala ölü

CERT Dosyaları alenen paylaşılmaz.Kişiye,cihaza özel olur.Yoksa imei kayıt sorgulamada daha önce kopyalandığı tespit edilen İMEİ diye yazar ki bütün emekler ve umutlar boşa gider.Lütfen buna dikkat edelim.Böyle dosyalar boşu boşuna paylaşmayalım...

Geri
Üst Alt